שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני תעבורה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני תעבורה
 
מדינות שונות ברחבי העולם מדווחות כי ירידה במהירויות הנסיעה של נהגים הובילה גם לירידה גם בכמות התאונות וההרוגים בהן ולכן גם משטרת ישראל שמה לה למטרה להחמיר עם עונשים לעברייני מהירות מופרזת וזאת על מנת ליצור הרתעה. 
המשך קריאה
כיום ניתן למצוא לא מעט משרדי עורכי דין בהם עובד עורך דין תאונות דרכים המתמחה בתחום חוקי התעבורה. עורך דין תאונות דרכים לרוב מבין גם בתחום של רשלנות  רפואית ויכול לסייע במקרים של תביעות פיצויים מחברות הביטוח או ביטוח לאומי.
המשך קריאה
צרכים נוטריון ? יש המון עורכי דין שמציעים את השירות שלהם בתל אביב או ברמת אביב.
המשך קריאה
לכל אחד בחיים יש את הרגע בו הוא צריך להחליט החלטות גדולות ומשמעותיות אשר ישפיעו על חייו, אחת מן ההחלטות האלה היא המשכנתא.
המשך קריאה
מה מאפיין תאונות דרכים המתרחשות כתוצאה מאי ציות לרמזור אדום. מה אומרת הסטטיסטיקה וכיצד מתייחס החוק לתאונות מסוג זה.
המשך קריאה
מהן המגבלות החלות על נהג חדש?במה הן שונות מהחובות החלות על נהג ותיק? האם העונש החל על עבירות אותן ביצע נהג חדש חמור מזה של נהג ותיק ? כיצד רצוי לפעול במקרה של נהג חדש? ומה ניתן לעשות במקרה שכזה
המשך קריאה
מעוניינים בקצת עורכי דין נוטריונים הינם עורכי-דין לכל דבר בעלי הסמכה לטפל בעניינים ספציפים. מתי אנו חייבים משרדי נוטריון? סתם לדוגמא, כאשר אנו מנסים להנפיק דרכון בריטי, לפי הפרוטוקול צריך להציג לא מעט תעודות מתורגמות. לא כל סוג של תרגום יכול להיות מאושר, שהרי צריך להציג רק תרגום של נוטריון מוסמך. עוד מקרה דומה, כאשר אתם עומדים לקחת הלוואה מהבנק, צריך להציג, בין היתר, חתימה של נוטריון מקצועי.
המשך קריאה
מכירים את מכשיר הינשוף? מהו? כיצד הוא בודק את רמת האלכוהול של הנהגים? מתי מותר לשוטר לדרוש מהנהג לעבור בדיקה באמצעות הינשוף? האם בדיקה תמיד תוביל לכתב אישום?
המשך קריאה
נהיגה בשכרות - האם אפשר לצאת זכאי? זה אפשרי! אם הוגש נגדכם כתב אישום בשל נהיגה בשכרות, פנו לייעוץ משפטי של עו"ד מומחה לתעבורה ובדקו את האפשרות לזיכוי מן העבירה.
המשך קריאה
אדם שוכר רכב מחברת השכרת רכב, אשר מתירה לו לאפשר שימוש לאחר ברכב, וזאת בתנאי שזהות המשתמש ידועה ומוסכמת על חברת הביטוח ובתנאי שגילו של אדם זה מעל 21 שנים. מהו הדין כאשר השוכר מפר את תנאי חוזה ההשכרה ומתיר לאחר להשתמש ברכבו, וזאת מבלי ליידע את חברת השכרת הרכב בכך, ואותו אדם נפגע בתאונת דרכים?(חשוב להתייעץ בעו"ד תאונות דרכים), שאלה זו נדונה בע"א 494/89 סיגלית אסרף נ' אליהו חברה לביטוח בע"מ, פ"מ מו(3) 397 (1992).
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 39 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה