שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> דיני תעבורה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דיני תעבורה
 
  מקרה שהיה כך היה:   אישה שהתעוררה בבוקר בביתה, הבחינה כי משהו אינו בסדר בקשר לבנה הפעוט ושהוא ללא תנועה.  (יש להיוועץ בעו"ד לתאונות דרכים) האישה קראה לרופא המתגורר בסמוך לביתה והוא הפנה אותה להמשך טיפול של מד"א. אמבולנס של מד"א פינה מיידית את הפעוט לבית חולים, כאשר במקביל הוזנקה ניידת טיפול נמרץ שחברה לאמבולנס. צוות של טיפול נמרץ טיפל בפעוט וקבע את מותו והודיע על כך לאישה.
המשך קריאה
בשנים האחרונות המצב בכבישים רק הולך ומחמיר, מספר ההורים על הכבישים גדל בכל שנה ורשויות החוק עושים כל שביכולתם בכדי למנוע את המצב
המשך קריאה
מיותר לציין, כי כל מי שפגע באדם אחר במהלך תאונה יגרור את האשמה אתו למשך פרק זמן ארוך. לא תמיד הצד הפוגע הוא האשם, ישנם מקרים רבים בהם התאונה מגרמה עקב תנאי דרך לקויים.
המשך קריאה
חוקרים רבים מנסים להבין כיום מהו המקור לתאונות הדרכים. מבדיקות שנערכו ומחקרים שבוצעו הגיעו למסקנה כי ניתן לחלק את הסיבה לתאונות דרכים למספר גורמים:
המשך קריאה
אנחנו לרוב מכירים אותם מסרטי ריגול ובילוש, לעיתים אנו אף מייחסים להם תכונות הרואיות ועל אנושיות, אך בלש פרטי הוא אדם רגיל בדומה לכל אחד מאיתנו אבל עם יכולות , דרכי חשיבה, אינטואיציות,  ריכוז ואפילו רגישויות שלא כולנו התברכנו בהם, ולכן לא כל אחד יכול לעבוד בעבודת הבילוש. רבים מהחוקרים הפרטיים הם חוקרי משטרה לשעבר או יוצאי יחידות ביון ממשלתיות.
המשך קריאה
בין אם אתה נהג זהיר ומיומן, ובין אם אתה נהג צעיר שלא מזמן זכה לקבל את רישיון הנהיגה שלו ועדיין משנן את תמרורי האזהרה בעקבות מבחן התאוריה שלא מזמן צלחת, הרי שהסיכוי כי במהלך חייך תהיה מעורב או מואשם בביצוע עבירת תנועה כלשהי על הכביש, הינו מעל לכל ספק.
המשך קריאה
במידה ובני הזוג חיים יחדיו במשך תקופה בת שלוש שנים"ידועים בציבור, זכאי הידוע בציבור לקבל לידיו את תועבר מידי ילדיו ובני ביתו של בעל הנכס הנפטר אליו, הפחד של עומר במקרה כזה הוא טבעי ומוצדק"פרק ב.
המשך קריאה
במאמר זה נביא מספר כללים שהם בבחינת עשה ואל תעשה לאחר שנפגעת בתאונת דרכים
המשך קריאה
לאחרונה גוברת המודעות לנהיגה שבניגוד לחוק – תוך קמפיינים באמצעי המדיה השונים לנהיגה תחת השפעות סמים ושכרות, לנהיגה ללא רישיון נהיגה או ביטוח
המשך קריאה
הסכנות הכרוכות בנסיעה בכבישים הן רבות וקשות, ומאיימות על חיינו: רוכבי אופניים, הולכי רגל ונוהגים ברכב דו גלגלי או רכב פרטי.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 21-30 מתוך 39 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה