שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2535
מאמרים: 7568
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> חקיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חקיקה
 

חוקר פרטי – יש לי חשד


להב מעודה

להב חקירות ושירותי מידע - חוקר פרטי התמחה ב: מעקבים, חקירות כלליות ומודיעין עסקי.

 
 

 

את לא הסתכלת, למרות שמאוד רצית. למה לא הסתכלת? רצית לנהוג ביושרה? לא רצית לחטט? אולי פחדת לגלות משהו ואז זה יהיה ברור - שחור על גבי לבן?

הוא מתלבש יפה , קנה לעצמו שלוש חליפות ונעליים חדשות. הוא מרבה לצחצח אותן ומתבשם. הוא מתקלח בשנייה שהוא נכנס לבית. פעם, היה רץ לחבק אותך. מה הסיפור שלו? האם הוא באמת מסוגל לבגוד בך?

המחשבות אינן פוסקות להתרוצץ לך בראש ומאז שבעלך התחיל לשכב איתך פחות את עוד יותר מוטרדת. את מפחדת לגלות את מה שאת כבר יודעת. בואי תעשי את זה חד משמעי. חוקר פרטי יעזור לך. תעזרי לו לעזור לך.

בשקט בשקט תתפסי אותו- חוקר פרטי

משרד חקירות עוסק במגוון סוגים של חקירות, ביניהן גם חקירות בנושאי בגידה בין בני הזוג. בעזרת ביצוע מעקבים וכן חקירות פרטיות ניתן למצוא הוכחות וראיות מספקות לכך שבן הזוג בוגד. במידה ואת חשה כי אכן בעלך בוגד בך נסי לשמור על קור רוח, אל תשדרי לו שום דבר למרות שזה קשה מאוד. חשוב מאוד לא לשדר לבן הזוג שאת חושדת בו כדי שלא יחשוד הוא בכך ששכרת בלש פרטי.

במידה ויחשוד בך הבעל, הוא עשוי לבצע האזנות סתר ולהבין כי את בעקבותיו. אם יבין זאת, ינסה לטשטש את העקבות ויקשה על תפיסתו בשעת מעשה.

החוקר יעקוב אחרי בן הזוג ויצלם אותו בוגד עם המאהבת שלו. תמונות אלו ישמשו אותו אותך בבית המשפט. רצוי מאוד שלא לצאת למשימה כזאת בעצמך, אל תסכני את  עצמך ונסי להישאר כמה שפחות מעורבת.

כיצד תעזרי לחוקר לבצע את החקירה?

בכדי לעזור לחוקר לבצע את משימתו חשוב שתמסרי לו את כל הפרטים המהותיים עבור ביצועה של החקירה. הפרטים אשר עשויים לעזור לחוקר יהיו תמונה עדכנית של הבעל, רכבו הפרטי ומספרו, מקום עבודתו, שמות ותמונות של הקולגות שלו, שמותיהם ומיקומם של בתי הקפה והמסעדות בהם הוא נוהג לשבת, שמותיהם של ידידותיו, מכריו ותמונה של המאהבת שלו (במידה ויש לך). כל אלו יעזרו מאוד. במידה ונתקלת בהודעות או אי מיילים חשודים – הביאי גם אותם אתם לחוקר.

מדובר בתהליך קשה מאוד. ההתמודדות עשויה להיות קשה אף יותר במקרים בהם יש לכם ילדים משותפים. אז מדובר בבגידה כוללת בתא המשפחתי.

לפני שתעשי משהו פזיז עצרי את עצמך ונסי לפעול בשיקול דעת, היגיון וזהירות מרבית.

חוקר פרטי יעזור לך להביא את העובדות מעל לפני השטח. לא מגיע לך לחיות בשקר ואם יש לך ילדים לא מגיע גם להם לחיות בחוסר ידיעה. אזרי אומץ ופני אל משרד החקירות. החוקר יהיה רגיש ויגלה אמפטיה. אל תשכחי כי כמה שזה עצוב, החוקרים מורגלים לביצוע חקירות מסוג זה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה