שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2455
מאמרים: 7495
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> משפט בינלאומי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפט בינלאומי
 

על חוק האזרחות הספרדית


ליאור

אזרחות ספרדית בקלות

טיפול בהוצאת אזרחות ספרדית 

 
 
האם אתם זכאים לאזרחות ספרדית? בדיוק לשם כך אנחנו כאן!

התיקון שהועבר על ידי הממשלה הספרדית נועד לפצות את מגורשי ספרד ולהוכיח לעולם כי ספרד של ימינו היא מדינה פתוחה ופלורליסטית.

בשנת 1492 החליטו המלך פרננדו השני והמלכה איזבלה לגרש את כל יהודי ספרד מחוץ למדינה, אלא אם ימירו את דתם. היהודים, שגורשו מביתם ונושלו מרכושם, חוו אירועי ביזה ורצח מזעזעים, והפכו בן לילה לפליטים חסרי כל.

אזרחות ספרדית – למה זה טוב?

ניתן למנות יתרונות רבים בקבלת דרכון ספרדי במקביל לדרכון הישראלי. ראשית, לקבלת הדרכון הספרדי יש ערך סמלי של פיצוי סנטימנטלי. מעבר לכך, יש יתרונות פרקטיים רבים לקבלת דרכון ספרדי. ספרד, כידוע, חברה מלאה באיחוד האירופי, ומחזיקי דרכון אירופאי זכאים לשלל הטבות מהאיחוד.

כך למשל, בעלי אזרחות ספרדית יוכלו ללמוד ולעבוד באירופה, ואפילו לקבל הטבות שונות שמגיעות לסטודנטים ולעובדים בענפים שונים.

כיצד מקבלים אזרחות ספרדית?

עליכם לעמוד במספר קריטריונים לשם הוכחת זכאותכם לאזרחות ספרדית. אם ברשותכם מסמכים המעידים על מוצאכם הספרדי, כגון תעודות לידה של בני המשפחה, הדבר יקל עליכם בתהליך הבקשה. אם אתם מחזיקים בתעודה רשמית מטעם הפדרציה של קהילות יהודי ספרד, בה ניתן אישור לשורשים הספרדיים שלכם – הסיכויים שלכם גדלים בהרבה.

קריטריונים נוספים אשר יעזרו לכם להשיג את האזרחות הספרדית הנכספת הם שמות משפחה ספרדיים, מידת שליטתכם בלדינו או בספרדית, וזיקתכם למסורת יהודי ספרד.

מטבע הדברים, ממשלת ספרד מציבה מחסומים רבים בפני מבקשי האזרחות הספרדית, ולכן כדאי לכם לפנות לעזרה מקצועית. אנחנו נבחן את הבקשה שלכם, ואם נראה כי אתם עומדים בקריטריונים שהציבה הממשלה – נמשיך איתכם את התהליך ונייצג אתכם באופן אישי מול השלטונות בספרד.

פנו אלינו עוד היום לבחינת זכאותכם לאזרחות ספרדית. אל תפספסו את ההזדמנות לקבל דרכון אירופאי עבורכם ועבור ילדיכם!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה