שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> משפט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפט כללי
 
אחרי עבודה עם אלפי לקוחות רציתי לדבר על אחת השאלות שחוזרות על עצמן בזמן שיחה עם אדם המבקש שירותי תמלול הקלטות לבית משפט. השאלה שחוזרת על עצמה כל כמה שיחות, בעיקר כאשר השיחות הן קצרות, היא – האם אוכל לתמלל באופן עצמאי את השיחה ורק אעזר בך כדי לקבל התצהיר לבית המשפט על כך שהתמלול התבצע בצורה מקצועית?  
המשך קריאה
תרגום נוטריוני הוא אחד משירותים שמתבצעים רק ע"י עורך דין שהינו נוטריון. ולמה אנחנו צריכים תרגום נוטריוני ?
המשך קריאה
מחפשים אחר שירותי נוטריון באזור המרכז? רוצים לדעת מהם השירותים המוצעים לכם על ידי נוטריון במרכז הארץ? בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע ענייני ומקצועי אודות שירותי נוטריון בתל אביב והמרכז. 
המשך קריאה
משפט ידוע, אומר, ש"הכול בחיים הוא עניין של טיימינג." כל דקה נספרת. והרי זמן בחיים, שווה כסף, והרבה, כך שכל דקה מבוזבזת, יכולה ליצור הפסד כספי גדול. הדבר נכון לכל תחום בחיים. אבל בעולם העסקים, אפשר לומר שהוא בולט במיוחד. עסקים רבים משתפים ביניהם פעולה, חותמים על הסכמים שונים ופועלים למען מטרה משותפת. אך מה קורה, כאשר בעלי העסקים מגיעים לידיי סכסוך? או אז, מתחילה הבעיה.
המשך קריאה
אין ספק כי נוטריון מוכר יהיה עדיף עשרת מונים ביחס לנוטריון חדש בשוק. נוטריון הינו עורך דין שהוסמך לבצע עריכות, לאשר או לאמת מסמכים משפטיים של אנשים שאינו מייצג. בעזרת הנוטריון ניתן להציג לבית המשפט מסמכים משפטיים מסוימים ולהראות לו כי בסך הכל מדובר במסמכים מקוריים בלבד, כאלה אשר אמינותם אינה מוטלת בספק.   יתר על כן, נוטריון יוכל לאפשר לכם להתנהל בצורה שוטפת במיוחד כאשר תהיו לא זמינים לפגישה עם עורך הדין. הנוטריון יאפשר לכם לקבל את האישור שאתם אכן מעוניינים שעורך דין מסוים ייצג אתכם. הדבר מביא לכדי פיתרון סוגיה אשר מטרידה אנשים רבים.
המשך קריאה
נפגעי הלם קרב זכאים למעמד של נכי צה"ל, מקרים בהם מדובר בפוסט טראומה עם השלכות רגשיות קשות אשר אינן מאפשרות תפקוד שגרתי תקין יוכרו כנכי צה"ל. יש לנפגעי הלם קרב כתובת אליה יוכלו לפנות לקבלת ייעוץ משפטי והכוונה למיצוי זכויותיהם. נכי צה"ל זכאים לסל רחב של הטבות, בין ההטבות זכאים נכי צה"ל לטיפולים נפשיים וטיפולים שיקומיים. המתמודדים עם הלם קרב יוכלו להפיק תועלת רבה מההטבות של נכי צה"ל, ההטבות יאפשרו להם לקבל הכרה בקשיים עמם הם מתמודדים, טיפול נפשי ושאר הטבות משמעותיות בתחום הבריאות והתעסוקה.
המשך קריאה
מן הידוע הוא שכמות עורכי הדין בישראל היא מהגבוהות בעולם, עורך דין אחד לכל 150 אזרחים    בערך. אך למרות המספר הגבוה והבלתי נתפס הזה, הרי שיש מקומות בעיקר בפריפריה, מחוץ    לאזור גוש דן או לערים גדולות כמו באר שבע, חיפה וירושלים, שיש בהן הרבה פחות עורכי דין ושם    התחרות בין עורכי דין היא מאוד קשה מחד, והיכולת של התושבים המקומיים למצוא עורכי דין היא    לא פשוטה. לצורך המאמר ניקח לדוגמא את העיר נהריה. 
המשך קריאה
חשוב לעמוד על ההבדל בין פשיטת רגל לבין דיני אכיפת החיובים והוצאה לפועל. בהוצאה לפועל החייבים לא מעוניינים לממש את חובותיהם ומה קורה בפשיטת רגל?
המשך קריאה
תמלול הקלטות הוא לקיחת קטע משיחה מוקלטת והמרת התוכן לכתב. זה נשמע מאד אך לאמיתם של דברים מסתתרות מאחורי זה פעולות רבות המחייבות ציוד מקצועי ומשוכלל.    
המשך קריאה
אין ספק שאחת המכונות החשובות ביותר שהומצאו במאה הקודמת ובה משתמשים עד היום היא מכונת האמת. מעבר לפן האישי שניתן להשתמש ולערוך בדיקת פוליגרף, פעמים רבות בדיקה זו הכרחית בפן המקצועי, לדוגמא: כאשר גורמים משטרתיים לא מצליחים להגיע/למצוא קצה חוט ובדיקה מהסוג הנ"ל יכולה לתרום להם רבות. עם זאת, לא תמיד הבדיקה נחשבת כקבילה בבית המשפט. בסוגיה הנ"ל נעסוק במאמר הבא.
המשך קריאה
1-10 מתוך 50 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה