שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> משפט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפט כללי
 
אחד השאלות שעולות לעתים קרובות בקרב אנשים ששוקלים קריירה כחוקרים פרטיים, היא השאלה האם עליהם להירשם אל קורס חוקרים פרטיים. זוהי שאלה מורכבת לעתים, שכן יש להפריד בין החוק לבין המצב בפעול.
המשך קריאה
אפוסטיל הוא אישור בינלאומי המעיד על מידת האותנטיות של תעודה ציבורית כלשהי שהונפקה על ידי רשויות המדינה. מתי יש צורך בחותמת אפוסטיל?
המשך קריאה
האם שהותו של נפגע בבית אבות סיעודי כלולה ב"ימי האישפוז" בגינם הינו זכאי לפיצוי במסגרת ראש הנזק של כאב וסבל ?
המשך קריאה
מאמר אודות חשיבות תמלול מקצועי ומדויק ברבדים שונים בחיינו האישיים והמקצועיים כאחד. 
המשך קריאה
חוקרים פרטיים זוהי עבודה ומקצוע לכל דבר. על מנת להיות חוקר פרטי בצפון עליך להיות אדם בעל קשרים רבים וידע רב בתחום. רוב האנשים שעוסקים בחקירות פרטיות הם אנשים שעבדו בעבר במשרד הביטחון או במחלקת חקירות במשטרה. רבים פונים לכיוון זה של חקירות כיוון שזהו תחום מאוד מעניין ומאוד רב תחומי. 
המשך קריאה
אחת הבעיות המרכזיות שלנו כבני אדם היא לדעת האם האיש אשר עומד מולנו דובר אמת או שקר? פעמים רבות מדובר ברצון טבעי וסקרנות אנושית לדעת מי דובר אמת או לחילופין דובר שקר אך פעמים לא מועטות מדובר במקרים חשובים בהם אנו חייבים לדעת מי דובר שקר.
המשך קריאה
חוקרים פרטיים רבים נוטים לקבוע תעריפים על פי פרמטרים שונים. במאמר זה נסביר כיצד הפרמטרים נקבעים
המשך קריאה
    לזוגות נשואים רבים יש תהיות שונות עם חלוף הזמן. זוגות רבים מוצאים את עצמם בצומת דרכים, בה הם צריכים לבחור אם להמשיך לחיות אחד עם השני, או לא. יש זוגות המרגישים שמיצו אחד את השני ומשעמם להם, יש כאלה שנתפסו בבגידה וכמובן שקיימות סיבות רבות.. אבל, קיימות גם סיבות רבות שבגללן תעדיפו לפתור את הסכסוכים ביניכם ולא ללכת לדיני משפחה עורך דין שינתק אתכם אחד מהשני.
המשך קריאה
LawNow מאמרים משפטיים הנו אתר אשר מפרסם מידע משפטי לכלל האוכלוסייה. צוות האתר מקווה לגרום לנגישות גבוהה של האוכלוסיה, שאינה בקיאה במערכת המשפט הישראלית ולהעניק לה מידע על כך.
המשך קריאה
לאט לאט, התרגום לרוסית מופיע בתוכניות טלוויזיה, בשלטי תנועה ואף רבים מבני הנוער כיום דוברים רוסית כשפה נוספת. אך מדוע דווקא השפה הרוסית זוכה לחשיפה מירבית?
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 50 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה