שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> משפט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפט כללי
 

איך מתגרשים בלי עורכי דין גירושין


מורן אופיר
 
 
מהי עבודתו של עורך הדין? איך רושמים פטנט?

אף אדם לא רוצה להיקלע לצרה, אבל הרבה פעמים כולנו צריכים להיוועץ במשרד עורכי דין. זה עשוי לקרות בשל עניין פלילי ויכול להיות אפילו בגלל פשיטת רגל. בשביל מקרים מהסוג הזה תמיד חכם שיהיה באיזור עורך דין מוסמך!

עורכי דין גירושין

אפשר למצוא משרדי עורכי-דין רבים בישראל, והם עוסקים בדברים רבים ושונים; טיפול בעזבונות, ענייני עבודה, דיני משפחה וטיפול בנפגעי רשלנות רפואית. עניינים משפטיים מתייחסים כמעט אל כל תחום במעגל החיים, מסיבה זו זה לא מפתיע שאי שם בעתיד תצטרכו להיעזר בעורך דין מנוסה.

איפה מוצאים נוטריון?

מחפשים עוד אנשי נוטריונים הם בעצם עורכי דין עם הסמכה מיוחדת להעניק שירותים בדברים מסוימים. מדוע אנחנו זקוקים למשרדי נוטריון? לדוגמא, אם אנחנו מנפיקים דרכון רומני, מבקשים קודם כל להציג לא מעט תעודות מתורגמות. לא כל סוג תרגום מתקבל על הדעת, שכן חשוב שזה יהיה תרגום נוטריוני. מקרה דומה נוסף, כשאנחנו עומדים לקחת הלוואה מהבנק, ההליך מצריך להציג חתימה של נוטריון מוסמך.

על פי מה לבחור עורכת דין?

בחיים ישנן כמה החלטות חשובות מאוד - הדירה שנקנה, האוטו שנקנה ואיך לא, העורך-דין שייצג אותנו כאשר נצטרך.

נמצאים בחיפוש אחר עורך-דין ממולח? זה תמיד רעיון מוצלח לראות המלצות מקרובי משפחה. המלצות כאלה הינן הכי אובייקטיביות, וכך תהיו בטוחים שאיש לא עובד עליכם.

אם אנו מגיעים לפגישה עם עורך-דין, ודאו אם הוא בכלל מתמחה בתחום הרלוונטי. לא כולם מבינים בכל סוגי השירותים המשפטיים. דיני חברות, סתם דוגמא, זה לא בהכרח כמו דיני עבודה. בגלל הסיבה הזאת אין ברירה אלא לבדוק לגבי ניסיון קודם ולבדוק היטב שאותו משרד עורכי הדין באמת מטפל בנושאים מהסוג הרלוונטי לכם.

עריכת דין - http://www.psakdin.co.il/yp/search.asp?Profession=1003&InterestGroup_ID=22 ותוכלו למצוא את כל המידע והטיפים שאתם רוצים. תמהרו!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה