שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> משפט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפט כללי
 

כל מילה במקום


idanmpr
 
 

תמלול הוא מעבר של דיבור אל הכתב (אל הנייר). ניתן לתמלל שיחות של אנשים, ראיונות, הסכמים, דיונים בבית משפט או דיונים מסוגים שונים, חוות דעת, ישיבות עבודה, הרצאות, שיעורים באוניברסיטה, קבוצות מיקוד, סיפורי חיים (סיפורים של אנשים אשר עברו את השואה, סיפורי מלחמות וכו'), וועדות, נאומים, כנסים ועוד.                                                                                                                     

באמצעות תמלול ראיונות למשל, יכול המראיין להתרכז באדם אשר יושב לפניו מבלי לחשוש שמא הוא יפספס מילה חשובה. באמצעות ההקלטה אשר עוברת תמלול, הוא יקבל את כל הראיון בכתב - מתחילתו ועד סופו, כך שהוא יוכל להתרכז במרואיין, להביט בעיניו ולתכנן את המשך הראיון ללא כל דאגה או לחץ. שירותי תמלול ראיונות ושירותי תמלול, הפכו להיות מוצר מבוקש מאוד. ייתכן והדבר קשור לסגנון החיים המהיר שלנו ולכמות האינפורמציה אשר מקיפה אותנו. באמצעות תיעוד האינפורמציה,הקלטתה והעברתה אל הדף, ניתן להבין אותה בצורה מדויקת ולא לפספס פרטים חשובים.

אם אתם מחפשים חברה אשר מספקת שירותי תמלול ראיונות, או שירותי תמלול נוספים, מומלץ עבורכם לפנות אל חברה טובה ומקצועית אשר עוסקת בתחום במשך מספק שנים ומספקת שירות עבור המגזר האקדמי, הפרטי והעסקי. תוכלו למצוא את החברה על ידי קבלת המלצות מחברים, מכרים, קולגות, קרובי משפחה, חברים מהאוניברסיטה ועוד. כמו כן, תוכלו לערוך חיפוש באינטרנט ולמצוא מגוון חברות אשר מספקות את שירותי התמלול. חברה אשר מתמללת הקלטות מגוונות, עובדת עם ציוד מקצועי אשר מסנן רעשי הקלטה, מספקת חוות דעת לבית המשפט, יוצרת כתוביות, מתמללת בעברית ובשפות נוספות, מספקת שירותי תרגום, מבצעת בדיקת קול, השוואת כתבי יד, מסוגלת לבדוק האם ההקלטה אותנטית או לא, יודעת כיצד לגלות האם חתימה מזויפת או אמיתית, שומרת על הדיסקרטיות של הלקוחות וגובה מחירים הוגנים תהיה חברה איכותית.

באמצעות עובדי מקצוע אחראיים ומדויקים אשר מספקים שירות מהיר, יעיל ומבצעים את העבודה  בצורה איכותית וקפדנית, תוכלו לתמלל הרצאות באוניברסיטה, תוכלו לתמלל כנסים חשובים מבלי לפספס אף מילה, תוכלו לתמלל ישיבות בעבודה, תוכלו לתמלל הקלטות לאנשים מבוגרים ולסייע להם להבין את הנאמר ועוד.

 פרטים רלוונטיים נוספים תוכלו למצוא כאן: 

http://www.smart-i.co.il/235553/%D7%97%D7%95%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%A2%D7%AA-%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה