שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> משפט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפט כללי
 

משרד חקירות למעקב אחר בני זוג


מיכל ז

מיכל ז

 
 

משרד חקירות יכול להתמקד בחקירות מסוגים שונים, ביניהן חקירת בגידה וגירושין. חקירות אישות הן החקירות המורכבות ביותר שמשרדי חקירות מנהלים, כיוון שמדובר בחקירות בהן מעורבים המשפחות וכל החברים. במקרים מסוימים, הילדים של בני הזוג גם הם מעורבים. חקירת בגידה וגירושין הן בעלות עוצמות רגש גבוהות שהתוצאות והממצאים מהחקירות האלו משפיעים על גורלם של כל המעורבים בפרשייה.

כדי לעשות חקירת גירושין ובגידה יש לבחור משרד חקירות שמסוגל לנהל חקירות מורכבות כאלה. המשרד צריך להיות מקצועי, מהימן ובעל ידע בכל התחומים המשפטיים שכרוכים בחקירות כאלה.

אינטואיציה יכולה לומר לאנשים שמשהו לא בסדר, והיא זו שגורמת לנשים וגברים לחשוד שבני הזוג שלהם בוגדים בהם. אנשים רווקים ונשואים מגיעים אל משרד חקירות כשהם לא בטוחים שאכן מתרחשת בגידה מצד בני הזוג שלהם אבל רוצים לקבל אישור או להפריך את החשש שלהם.

לפני שמחליטים אם רוצים חקירת בגידה או לא, צריך להחליט אם באמת רוצים לשמוע את כל האמת, גם אם היא כואבת מאוד, או שאולי עדיף לחיות בחשיכה ולהמשיך לנהל את החיים כרגיל.

חקירת בגידה היא הצעד הנכון במקרה ונתקלים באחד מהסימנים הבאים: היצמדות לנייד בצורה אובססיבית, מחיקה של הודעות ושיחות יוצאות ונכנסות ורשומות מהסוג הזה מהנייד, ירידה בתדירות יחסי המין ושינוי בהרגלים אישיים כמו יציאות בשעות מאוחרות מהבית. אלו הם רק חלק קטן מהסימנים ומובן לגמרי מדוע התנהגויות כאלה מעלות חששות.

אם יתגלה כי אכן מתרחשת בגידה, משרד חקירות יתן לבן זוג חושד יתרון  גדול. הידיעה בכך שמתרחשת בגידה יכולה להוביל את בן הזוג הנבגד למצוא את הדרך הטובה ביותר לפתור את הבעיה במערכת היחסים.

כאשר זוג מחליט להתגרש, במקרים רבים יש ניסיונות להתנצח בבית המשפט על כל נושא אפשרי, ביניהם חלוקת הרכוש. חקירת גירושין יכולה להוציא את אחד הצדדים עם היד על העליונה. במהלך חקירת גירושין נבדקים אספקטים שונים בחייו של בן הזוג. בין היתר, החקירה יכולה להועיל לאחד מבני הזוג במידה ונמצא שבן הזוג בוגד, ובמקרה זה הצד הנבגד מקבל יתרון עצום בכל הנוגע לחלוקת רכוש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה