שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2571
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> משפט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפט כללי
 

משרד חקירות פרטיות


tkidum

tkidum

 
 

 

משרד חקירות פרטיות

מרגישים שבוגדים בכם מאחורי הגב? עמית לעבודה מקבל מיילים וטלפונים חשודים? אתם מרגישים שרוקמים מאחורי הגב שלכם משהו? רוצה לוודא אם החשדות שלכם מוצדקות? משרד חקירות פרטיות יפתור לכם את התעלומה. חוקר פרטי מבצע חקירה אינטנסיבית ויסודית על מנת לבדוק אם החשדות שלכם מופרכות או מוצדקות. החקירות האלו צריכות להתבצע על ידי מקצועניים ובעלי הכשרה ורישיון ממשרד המשפטים. במידה ואתם שוקלים לקיים חקירה באופן עצמאי, על ידי האזנות וצילומים של מפגשים, אתם תעברו על החוק. חוקר פרטי מקצועי יעשה עבורכם עבודה נקייה ויציג בפניכם את האמת, בין אם היא מכוערת או לא. הרי לא הייתם רוצים לנהל חיים שקריים, אלא להתמודד עם האמת ולהמשיך הלאה או לפתוח דף חדש.

משרד חקירות פרטיות

לפני שאתם בוחרים משרד חקירות, עליכם לבדוק שהוא מומלץ ומקצועי בתחום. זאת תוכלו לברר על ידי כניסה לרשת האינטרנט ובנוסף לקבוע פגישת ייעוץ. תחליטו גם לפי תחושות הבטן והאינסטינקטים שלכם. חשוב שהחוקר יהיה מקצועי ושיוכיח לכם זאת על ידי כך שיראה לכם עבודות קודמות. בנוסף בדקו את הכימיה בינכם, הוא צריך להיות מקצועי אך גם אנושי. ישנם מקרים שבהם החוקר הפרטי צריך לספר לכם חדשות רעות בנוגע למה שגילה וזה צריך להיות בחמלה, רוגע ואכפתיות. אל תהיו פזיזים בנוגע להחלטה משום שמדובר על מידע שיכול לשנות לגמרי את חייכם. במהלך פגישת הייעוץ החוקר יחליט אם החשדות מצריכות חקירה או לא.

ציוד

משרד חקירות פרטיות מבצע חקירות לפי החוק. החוקר הפרטי יודע את הגבולות שלא והוא מוכרח שלא לעבור על החוק, גם אם מדובר על ראיות שיכול להשתמש בהן. הדבר נכון גם בנוגע להאזנות. החוקר משתמש בציוד חדשני על מנת להקליט שיחות, אך לא כל שיחה הינה קבילה. אם אתם חושבים שאתם לבצע האזנה בעצמכם, טעות בידיכם, משום שאם היא תגיע מכם אף האזנה לא תהיה קבילה. בנוסף החוקר משתמש בכלי רכב מוסווים, מצלמות, ציוד לאיתור ועוד. ברגע שאתם נמצאים בידיהם של החוקרים, אל דאגה, משום שהם ידאגו לספר לכם את כל האמת לאמיתה ולא יחסרו מכם דבר. השתדלו להיות עם ראש פתוח ולהיות מוכנים להכל.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה