שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> משפט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפט כללי
 

נוטריון בתל אביב


yehuda
 
 

נוטריון בתל אביב הינו שירות מקצועי המוצע לכם על ידי מספר הולך של משרדי עריכת הדין ונוטריון הפועלים באזור המרכז. שירות מקצועי זה נועד בין היתר לצרכי אימות, אישור ועריכה של מסמכים משפטיים מכל סוג שהוא ומסמכים אזרחיים ומסחריים הנדרשים לצרכי קידום עניינכם המשפטיים, האזרחיים והמסחריים כאחד.

ברוב משרדי עריכת הדין בהם פעול נוטריון מוסמך בהתאם לחוק הנוטריונים בישראל, תוכלו למצוא גם מחלקת תרגום ענפה העוסקת ומתמחה בתרגום מסמכים נוטריונים מכל שפה נדרשת לכל שפה אחרת, לרבות, שירותי נוטריון באנגלית, שירותי נוטריון ברוסית, שירותי נוטריון בצרפתית, שירותי נוטריון בספרדית ועוד.

מה חשוב לבדוק לפני ששוכרים את שירותיו של הנוטריון?

על מנת להבטיח לעצמכם שירות נוטריוני מקצועי, מהיר ואיכותי, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה לבדוק האם שירותי הנוטריון כוללים שירותי תרגום המותאמים לשפת התרגום הנחוצה לכם. כמו כן, אנו ממליצים לכם לבדוק האם שירותי התרגום כוללים גם הצהרת תרגום נוטריוני והאם הם מיושמים על ידי אנשי תרגום דוברי השפה הנחוצה לכם ברמת שפת אם.

מעבר לכך, חשוב לבחון את זמינות השירות המוצע לכם, וזאת לצרכי קידום עניינכם המשפטיים ו/או האזרחיים/מסחריים בהם אתם נדרשים להנפקת אישורי נוטריון.

חשוב לדעת: בהתאם לחוק הנוטריונים המונהג בישראל, נוטריון בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ חייב להיות עורך דין בעל ניסיון מקצועי של 10 שנות פעילות, חבר לשכת עורכי ומי שאינו הורשע מימיו בעבירה שיש עמה קלון. בנוסף, הוא חייב להיות אזרח ישראלי ובעל הכשרה מקצועית לעיסוק בתחום על ידי משרד המשפטים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה