שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> משפט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפט כללי
 

סיוע על ידי עורך דין ביטוח


אופיר

ofir

 
 

 

סיוע על ידי עורך דין ביטוח

 

אנשים רבים רוכשים פוליסות ביטוח על-מנת להבטיח את ביטחונם, ולהפחית סיכונים אשר עלולים להתרחש במהלך החיים. לשם כך, פונים הם באופן תדיר לחברות הביטוח לעשיית סוגים שונים של פוליסות ביטוח בכל תחומי החיים, לרבות ביטוח למקרה מוות, ביטוח חיים, ביטוח מחלות קשות, ביטוח דירה, ביטוח עסק, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח חיסכון לילדים ועוד.

                                                                              

מדוע יש צורך בעורך דין ביטוח?

אנשים רבים נוטים להסתמך על פוליסת הביטוח, ונוטים להאמין כי חברות הביטוח ישתתפו בתשלום התגמול, "בקרות מקרה הביטוח" כניסוחן בפוליסות, בשעת סיכון לגופנו, לרכושנו או להון שברשותנו. אך לא תמיד חברות הביטוח מאפשרות תשלום למבוטח, ולעיתים יש צורך לפנות לשירותיו של עורך דין ביטוח, על-מנת לקבל את תגמול הביטוח המלא. עורך דין ביטוח הוא בעל ניסיון וידע רב בתחום, והוא יכול לסייע למי שעומד בפני חברות ביטוח גדולות ומסועפות, אשר מחזיקות במומחים, עורכי דין, ושאר אנשי מקצוע, המסייעים לחברות הביטוח לספק תימוכין משפטי לדחיית התביעות, שעה שאינן מחזירות את התגמול למבוטח.

 

מה עליי לספק לעורך דין ביטוח בשעת הפגישה עימו?

בעת הפגישה עם עורך דין ביטוח, יש צורך להצטייד בכל המסמכים אשר עוסקים בתביעת הביטוח, ובמקרה שהיא נדחתה – במכתב הדחייה על נספחיו. באופן כללי, בעת הפגישה עם עורך דין ביטוח, יש צורך להצטייד תמיד בהצעת ביטוח, פוליסת ביטוח, מכתב הדחייה של חברת הביטוח, שאליו מתווספת לעיתים חוות דעת המומחים, הצהרת בריאות אם מולאה כזו וכל מסמך הקשור לנושא הביטוחי.

מעבר לכך, יש צורך להציג גם מסמכים נוספים אשר קשורים ספציפית לסוג התביעה שלכם. לדוגמה, לתביעות ביטוח בריאות, יש צורך להביא מסמכים רפואיים מכל גורם אפשרי, לרבות קופות החולים, בתי החולים וביטוח לאומי. בתביעות ביטוח סיעודי, עליכם להביא את כל המסמכים הכרוכים בצורך בטיפול סיעודי מטעם כל גורם אפשרי, כגון ביטוח לאומי וקופת-החולים שלכם ועוד כיו"ב.

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה