שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> משפט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפט כללי
 

עורך דין דיני נזיקין – הייצוג שלכם בכל פגיעה


אופיר

ofir

 
 

 

עורך דין דיני נזיקין – הייצוג שלכם בכל פגיעה

עורך דין דיני נזיקין מייצג אנשים בתביעות של נזקי רכוש כגון הצפות, שריפות, פריצות או נזקים אחרים למבנים ולעסקים, וכן במקרים של נזקי גוף הכוללים תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות בבית, תאונות תלמידים, רשלנות רפואית, ייצוג מול הביטוח הלאומי וכיוצא באלה.

עורך דין דיני נזיקין מייצג אנשים פרטיים או חברות מסחריות והוא בעל נסיון בתחום הנזיקין הדורש בין היתר להציג את הוכחות הנזק שנגרם לתובע, הוכחת גודל הנזק, האם היתה רשלנות מטעם המעביד במקרה של תאונת עבודה, ומהן חובות הזהירות שעליו לנקוט בכל מקרה ומקרה, והאם היה קשר סיבתי לעובדת פגיעתו של התובע. כדי לנהל תיק כזה יש להיעזר במומחים מתחומים שונים כגון: רופאים מומחים, שמאים, מהנדסים ומומחים מתחומים שונים, שיוכלו לתמוך בטענות התובע בבית המשפט שידון בתביעתו או בהגנה על מקום העבודה שבו נפגע העובד במקרה של תאונת עבודה.

 

עורך דין דיני נזיקין – ייצוג בתאונות בשטח ציבורי או פרטי

תאונות מתרחשות כל הזמן ובכל מקום שניתן להעלות על הדעת; במקומות ציבוריים ובמקומות פרטיים כמו קניונים או בריכות שחייה פרטיות וכדומה. עורך דין דיני נזיקין יוכל להעריך עבורכם מתי יטיל בית המשפט אחריות על הבעלים של השטח (ציבורי או פרטי) בגין התאונה. אם למשל נקטו בעלי בריכת שחייה בכל אמצעי הזהירות הנדרשים, אך האדם החליק כתוצאה מרטיבות כפות רגליו, ולא מסיבה אחרת, יהיה קשה לתבוע את בעלי המקום ולהטיל עליהם אחריות כלשהי.

עורך דין דיני נזיקין יוכל להעריך מתי ובאילו תנאים יהיה נכון לתבוע את בעלי המקום. אין תשובה חד משמעית לשאלה זו, ולגוף כמו עירייה השולטת על שטחי ציבור נרחבים, תהיה התייחסות שונה מאשר לבעלי חנות בשכונה. כמו כן, בכל שטח שבו ישנה סכנה ברורה יותר, על בעל המקום לנקוט פעולות מנע גדולות יותר וכדומה.

בכל פגיעה בשטח ציבורי או פרטי מומלץ להתייעץ עם עורך דין דיני נזיקין לפני כל פעולה משפטית יזומה, אשר יוכל להעריך את סיכויי התביעה בנסיבות המקרה הספציפיות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה