שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> משפט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפט כללי
 

עורך דין תביעות גוף


גלי
 
 

בין אם אתם מאמינים כי יש צדק בעולם (המשפט)- ובין אם, קל וחומר, אינכם מאמינים בקיומו, כאשר אתם מבקשים לתבוע תביעה בגין נזקי גוף יידרשו מכם מסמכים וראיות שונות להוכחת נזק. לא בטוח שתוכלו להשיגם לבדכם וגם אם כן, עדיף שיהיה, אתכם ולצדכם, עורך דין תביעות גוף.

תידרשו לייצוג של עורך דין במקרים, שבהם יהיה צורך לבסס א הטענה לגרימת נזק, בין השאר באמצעות חוות דעת של רופא מומחה. עורך דין תביעות גוף ודאי עשוי להקל עליכם לאתר מומחה כזה. חשיבות מציאת עורך די תביעות גוף גוברת, במקרים שבהם קיימת עילה להגשת תביעה בגין רשלנות רפואית. במקרה כזה עשוי סיוע של עורך בין להיות קריטי להתקבלות התביעה, מאחר שלא די לפרט את הנזק שנגרם למרשו אלא לבסס טענה של גרימתו בגלל רשלנות רפואית.

גילוי נאות וחשוב

על מנת לאפשר לעורך דין נזיקין לעשות את עבודתו נאמנה ולסייע לכם באופן האפקטיבי ביותר, ייתכן כי תתבקשו לחשוף נתונים על אודות מצבכם הגופני והנפשי לא רק באמצעות פרוצדורה של ויתור על סודיות רפואית אלא במסירת מידע מלא ומפורט ככל שתוכלו תרצו להיפתח (בהכירכם את חשיבות המידע ובתועלת שעשוי להפיק ממנו העורך דין המייצג אתכם). הדברים אמורים בעיקר לצורך אישוש התענה על אודות נזק מצטבר עתידי שעשוי להיגרם לכם בגלל הפגיעה בכם, לרבות צמצום או אף אבדן מלא של כושר ההשתכרות וכתוצאה מכך ירידה דרמטית באיכות החיים בגלל העדר הכנסות, מה שעשוי להצדיק מתן פיצוי ההולם את חומרת הנזק והשלכותיו – בהווה ובעתיד.

ייצוג מול מוסדות

עורך דין תביעות גוף "דובר" על בוריה את השפה של המוסדות השונים – בית המשפט, חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי ועוד, מוסדות אשר עשויות להיות מעורבות בתביעה לפיצוי בגין נזקי גוף. הייצוג שלו אתכם עשוי לסייע לכם ולהקל עליכם בהצגת הטיעונים שלכם לפיצוי.

רצוי ומומלץ ליצור קשר עם עורך דין מוקדם ככל האפשר וקרוב למועד גרימת הנזק, כדי שהוא יוכל להנחות אתכם מה חשוב ורצוי שייעשה, באיזה סדר, וגם, כמובן, מה הם הדברים שאסור לעשותם כדי לא לפגוע ולפגום בסיכוי לבסס טענה מוצקה על אודות נזק גוף שנגרם לכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה