שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> משפט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפט כללי
 

תאונות עבודה- העבודה מתחילה אחרי התאונה


דפנה

 אמא במשרה מלאה לשני ילדים מדהימים, חובבת לייפסטייל, חידושים לבית ולגן ותזונה נכונה.
מנצלת את מעט זמני הפנוי בכדי לכתוב ולתעד את תחומי העניין וחוויות היומיום העוברות עליי ועל סובביי.
באהבה :)

 
 

 

להיפצע בתאונת עבודה יכול כל אחד, ואפילו בקלות. לא מדובר רק על נפילה מגג או מסולם בעת עבודה קבלנית או במסגרת שיפוצים בבניין רב קומות, על תאונת עבודה- קטיעת אצבעות אלא אפילו על דלקת בשורש כף היד לאחר שנים של כתיבה, הקלדה או הנפה, תאונת דרכים ביציאה מהחניה במשרד או התמוטטות עצבים שנגרמה עקב לחץ בעבודה. כמעט כל סטייה בריאותית היכולה להתרחש במסגרת מקום העבודה יכולה להיחשב, במגבלות מסוימות, כתאונת עבודה והפנייה לקבלת סעד משפטי, כלכלי ושיקומי תתבסס על נוהגי החוק הספציפיים הנוגעים לתחומי תאונות עבודה. כאשר פגיעה או פציעה יכולים להיכלל במסגרת התחום הזה של תאונות עבודה, הרי שגם ההתנהלות וההתנהגות של הנפגע, בעיקר בטווח הזמן המיידי, היא קריטית להמשך.

דוגמא לסוג התנהגות נכון וראוי

כאשר אנו מתכוונים להתנהלות אחראית ונכונה בטווח הזמן המיידי לאחר תאונת עבודה, אפשר לקחת לדוגמא מזכירת לשכה במשרד גדול בחיפה, שלאחר שנים של כתיבה והקלדת מסמכים חשה כי היא מתקשה לאחוז בפריטים פשוטים בידה וככל שתמהר ותיבדק, תוך התייחסות לסימפטומים היכולים לנבוע משגרת העבודה היומיומית שלה, כך עו"ד תאונות עבודה חיפה, אותו תיקח בהמשך על מנת לייצג אותה אל מול חברת הביטוח והרשויות השונות, יוכל ביתר קלות לאפיין אותה כנפגעת תאונת עבודה ולהגדיל, בכך, את זכאותה למלוא הסעד החוקי ולמקסימום הפיצויים שמאפשר חוק ביטוח נפגעי תאונות עבודה במסגרת הביטוח הלאומי.

הפנייה לעו"ד תאונות עבודה היא יעילה גם בשל העובדה כי במקרים כאלו שכר עורך הדין לא נקבע בהתאם למועד הפנייה או לסך הזמן שהושקע בטיפול בתיק, אלא שכרו נקבע כאחוז מסוים מסך כל הפיצויים שמקבל התובע, דבר שמאפשר פנייה מוקדמת וטיפול בתיק מתחילתו, ללא חשש מהתייקרות עלות הטיפול.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה