שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> משפט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפט כללי
 

LawNow מאמרים משפטיים


עידו
 
 

 

אתר LawNow מאמרים משפטיים הינו זרוע של אתר הבית  LawNow עורך הדין שלך באינטרנט. אתר המאמרים המשפטיים נוסד במטרה להעניק מידע משפטי לידע אישי, לכל האוכלוסייה הישראלית, אשר כפופה למערכת המשפט הישראלית. האתר הינו פרויקט של כמה סטודנטים למשפטים, אשר מטרתם היא לגרום לנגישות של חומר משפטי, לאוכלוסייה  חסרת ידע במערכת המשפט שלה היא כפופה.
 
אתר המאמרים מתחלק לשלוש קטגוריות: הקטגוריה ה-1 הנה הקטגוריה הכללית, אשר מכסה את כל הנושאים המשפטיים אשר לא קשורים לקטגוריות המשפט האזרחי והמשפט הפלילי. יתאפשר לכם למצוא בקטגוריה הזו תכנים על שיטות משפט שונות, תפקידים של בכירים במערכת המשפט כמו למשל שופטים ויועצים משפטיים, מידע על תפקידיו של עוה"ד ובנוסף גם מידע משפטי כללי. הקטגוריה השנייה הנה הקטגוריה של המשפט הפלילי. המשפט הפלילי מכיל בתוכו את כל הנושאים שקשורים לדיני עונשין ולסד"פ. הקטגוריה האחרונה היא המשפט האזרחי. המשפט האזרחי הנו נושא עשיר מאוד ומכיל בתוכו מבחר גדול של דינים כגון דיני חוזים, דיני נזיקין, דיני עבודה, דיני תאגידים ועוד רבים. ההגדרה המשפטית של משפט אזרחי היא כל תחומי המשפט שלא קשורים למשפט הפלילי. כמו כן, באפשרותכם למצוא קטגוריה של חוקים ופקודות באתר, כמו חוק החוזים, חוק העונשין, פקודת הנזיקין וכדומה.
 
אתר האינטרנט LawNow מאמרים משפטיים, מספק בנוסף למאמרים מתוצרת בית, במה לעורכי דין, משפטנים, מלומדים וסטודנטים למשפטים שמעוניינים לפרסם מאמרים, מהסיבה שהיא מצוייה סביבנו בכל זמן של יומנו. לדוגמא, כאשר אנו קונים אביזר בחנות, אנו עושים שימוש בדיני חוזים וכאשר אנחנו חותמים על חוזה עבודה, יש התערבות של דיני חוזים ודיני עבודה.
 
כיום, אחד המשפטים שהפך למוטו בחיינו הוא המשפט ש"ידע שווה כוח". הידע שלנו בעיניינים מסוימים, יכול להשפיע על העתיד שלנו ושל החברה כולה. גם אם אנכם מתכוונים לעסוק בתחום המשפטים, תמיד שווה לרכוש מעט ידע שיכול לעזור לכם בהמשך. העולם שלנו הנו עולם דינמי וכמעט כל מקרה שקורה לכם ביום יום, יש לו השלכות משפטיות. יש זכויות לא מעטות שהן לא ידועות לציבור הרחב ורק מלומדי משפט ערים להן. בנוסף לזכויות, ישנן גם חובות לא מעטות שאנחנו נדרשים להן בסדר יומנו.
 
השאיפה לידע חייבת לבעור בכל אחד ואחת מאתנו. תמיד צריך לרכוש מידע מועיל שמסוגל לעזור לנו בחיים שלנו ויתכן שאף להשפיע רבות עליהם. אנחנו צוות אתר LawNow מאמרים משפטיים מקווים לספק לכם את מקור הידע הזה ולספק לכם את כל המידע המשפטי, לו אתם צריכים. גלישה ידידותית ופוריה באתר הבית שלנו, מאמרים משפטיים איכותיים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה