שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2446
מאמרים: 7479
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> עורכי דין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עורכי דין
 
הדרך לבחירה נכונה של עו"ד תאונות דרכים עוברת באיסוף של כמה שיותר המלצות. את ההמלצות על עו"ד תאונות דרכים כדאי לאסוף מאנשים אובייקטיביים שכבר השתמשו בשירות שלו.
המשך קריאה
מהם סוגי העיקולים הניתנים למימוש בהתאם לחוק ההוצאה לפועל ומה אפשר לעשות במקרים בהם עומד כנגדכם צו עיקול? על כך ועוד בשורות שלפניכם.  
המשך קריאה
כידוע, בסופו של ההליך המשפטי, בית המשפט נוהג לחייב את הצד אשר הפסיד בהליך המשפטי בתשלום עבור הוצאות המשפט של הצד אשר ניצח בתביעה. עולה השאלה, האם בית המשפט פוסק הוצאות בצורה מקצועית מספיק והאם השיקולים אשר הוא מפעיל כאשר הוא פוסק הוצאות הינם מניעים נכונים. 
המשך קריאה
איתור של עורכי דין בקריות, כאלו שיכולים לעזור לך בשירות לו אתה ניזקק, אפשרית במידה רבה על ידי חיפוש במנועי חיפוש, אינדקסים ופורטלים שונים של עורכי דין. איך לחפש ואת מי – במאמר הבא. 
המשך קריאה
חיפוש נכון במנוע החיפוש גוגל יכול להביא לכם תוצאות מדוייקות ופתרון נח לכל מה שחיפשתם ובטח כאשר מדובר בנושא דחוף הקשור לתחום המשפט. על כך במאמר הבא.
המשך קריאה
בחירה של עורך דין היא לא עניין של מה בכך. יש לבחור עורך דין שגם מתאים לנושא שאתם טרודים בו וגם כזה שיתאים לעבודה עימכם. איך וכיצד מוצאים עו"ד מתאים שכזה במאמר הבא.
המשך קריאה
משרת הנוטריון מעניקה מגוון זכויות וסמכויות שעורכי דין שאינם נוטריונים לא זכאים להם. כמו כן, סעיף 7 לחוק הנוטריון קובע בצורה מדויקת את תפקידו.
המשך קריאה
למה עורכי דין עושים טעויות שגורמות נזק ללקוחות שלהם? אולי אם נכיר את הסיבות נוכל לצמצם את מספר הטעויות וממילא גם את מספר המקרים של תביעות נגד עורכי דין.
המשך קריאה
תביעה ייצוגית יכולה, בעזרת עורך דין מתאים ובעל יכולת, להסתיים בכך שהתובע מקבל את מבוקשו – בין אם מדובר בפיצוי כספי או בסעד משפטי אחר. אך יש גם סיכונים בהגשת תביעה ייצוגית והיא יכולה להסתיים בכך שלתובע נגרם נזק.  
המשך קריאה
בשנים האחרונות ישנה עלייה ברורה בכמות של עבירות צווארון לבן.  מדוע יש עלייה במספרן של עבירות צווארון לבן? ניתן למנות מספר סיבות לכך. 
המשך קריאה
1-10 מתוך 52 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה