שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> עורכי דין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עורכי דין
 

איתור נכון של עורך דין ובחירה מנצחת


עידן שלומן

עידן שלומן, מומחה לקידום אתרים בחברת Signup קידום אתרים.

קידום אתר זה מתבצע על ידי Signup קידום אתרים בגוגל אשר עוסקת בשיווק וקידום אתרים באינטרנט.

 
 

בחירה של עורך דין היא לא עניין של מה בכך. יש לבחור עורך דין שגם מתאים לנושא שאתם טרודים בו וגם כזה שיתאים לעבודה עימכם. איך וכיצד מוצאים עו"ד מתאים שכזה במאמר הבא.

אם אתם תושבי אזור המפרץ ואתם מחפשים אחר עורך דין אתם בטח יודעים שמדובר במשימה לא פשוטה. במרבית המיקרים אין מדובר בהמלצות מפה לאוזן כיוון שלא כל אחד רוצה שכל אחד יידע את מי שכר ועבור מה ולמה ומצד נשי לא כולם שמחים עם תוצאות המשפט או הייצוג שקיבלו, גם אם קיבלו שירות טוב אך לא הסתיים המשפט או הטיפול בבעיה בדיוק כמו שחלמו עליו.

אז כיצד בוחרים עורך דין נכון לצרכים שלכם?

בחירה נכונה של עורך דין מחולקת למספר שלבים:

מיקום המגורים ואזור התביעה

בהנחה שאזור המגורים שלכם ושל הצד השני זהים והתביעה מתנהלת באותו האזור, יש לשכור שירותי עורך דין מקומי. כלאמר אם מדובר על טיפול בבית המשפט בחיפה יש לשכור עורך דין בחיפה ואם מדובר בקריות יש לשכור עורך דין בקריות. כמובן שאם מדובר על תביעה בתל אביב ואתם מהקריות אתם בדילמה ואז יש לקחת בחשבון כמה דיונים בבית המשפט יהיו וכמה פגישות עם העו"ד במשרדו יהיו ולשקלל כדאיות.

תחום ההתמחות של עורך הדין

יש לבחור עורך דין המתמחה בתחום שעליו לייצג אתכם. אם מדובר בתביעה שעוסקת בדיני משפחה בבית משפט בקריות אז יש לשכור עורך דין בקריות שמתמחה בכך ולא עורך דין שמתמחה בתעבורה אבל הוא בן משפחה ומוכן לייצג אתכם בזול או בחינם. חינם שיעלה ביוקר. חשוב שיהיה קשר בין התמחות העו"ד לנושא הייצוג.

כימיה אישית עם עו"ד

אם אתם בפגישת ייעוץ עם עורך הדין ואין לכם תחושה טובה להמשך עבודה איתו אל תמשיכו. אם מדובר בחתימה על חוזה ומיפגש חד פעמי, ניחא. אך אם מדובר בייצוג תיק פלילי או כזה העוסק בדיני משפחה ויש להיות בהליך מורכב ולאורך זמן, חשוב שיהיה לכם נעים ונח להיפגש ולדבר עם העורך דין שלכם ולא שתרגישו דיסטנס או נפיחות מקצועית מצד עו"ד כלפיכם או כלפי התיק עצמו. סביר שאם למשפט בחיפה תישכרו עורך דין בחיפה בן גילכם או בעל רקע גיאוגרפי דומה, תהיה כימיה טובה יותר מאשר אם תישכרו מישהו מעיר אחרת ומבוגר ממכם בעשרות שנים. אך כמובן הכל יורד גם ליחסי אנוש אישיים של כל אחד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה