שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2446
מאמרים: 7479
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> עורכי דין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עורכי דין
 

הגשת תביעה נגד משרד הביטחון או צה"ל


Bhs group
 
 

מי שסבורים, גם לאחר שחרורם, כי נפגעו באופן כל שהוא במהלך שירותם הצבאי יכולים לנסות לממש את זכאותם להכרה כנכים על פי חוק הנכים, שהתקבל בשנת תשי"ט.

על מנת להיחשב כמי שהחוק הזה חל עליו ולמצות את כל הזכויות המגיעות לו במסגרתו, לרבות לבני משפחתו, עליו להסתייע בשירותיו של עורך דין המכיר את הפרוצדורה המורכבת של הגשת תביעה נגד משרד הביטחון בכלל וצה"ל בפרט.

פנייה מבעוד מועד אל עורך דין עשויה למנוע טעויות בלתי הפיכות העלולות להיעשות על ידי מי שמבקש הכרה בנכותו בתום לב ומחוסר ידע מספיק. עורך דין ינחה אתכם לא רק מה לעשות אלא גם מה לא לעשות ובעיקר מה לא להגיד. פליטת פה אחת שלא במקומה עלולה לגרום נזק בלתי הפיך. לא בכדי מומלץ תמיד לשקלול מלים.

הואיל וחוק הנכים מורכב, מלא סעיפים והתניות, יש חשיבות מכרעת לייעוץ משפטי לפני ולצורך הגשת תביעה במסגרתו. ככלה שתקדימו לפנות אל עורך דין מומחה בתחום זה, כל יגבר הסיכוי לתוצאה משביעת רצון מבחינתכם.

לא רק אלוהים, כמקובל על פי האמרה על אודותיו, מצוי בפרטים הקטנים- גם הסיכויים. אשר על כן יש חשיבות למילוי מוקפד ויסודי של פרטי התביעה, לרבות מסמכים נלווים התומכים בה. עורך דין ינחה וילווה  אתכם, ייצג אתכם בוועדות הרפואיות השונות ובמידת הצורך, אם וכאשר הפסיקה תשלול את זכותכם להיחשב כנכים על פי חוק זה- יגיש ערעור בשמכם.

 תביעות נגד משרד הביטחון - נושא רחב

תביעות נגד משרד הביטחון וצה"ל  מתמצות, במהותן ובעיקרן, מאמץ להכרה בנכות על פי חוק הנכים. על מנת להוכיח זאת ולזכות בהכרה כנכים יש להוכיח כי התובע אינו מסוגל להשתכר למחייתו בגלל מום שכלי או גופני בהווה וכמו כן קלושים עד אפסיים סיכוייו להשתכר בעתיד. עורך דין יסייע לתובע להוכיח את קיומו של בסיס עובדתי מוצק ומספיק לעמידה בתנאי סף העשויים לזכות אותו בהכרה כנכה- בסיס הנשען על מרכיב רפואי ובריאותי. ללא סיועו של עורך דין עלות התובע להיכשל במאמציו להוכיח קשר סיבתי מובהק בין השניים.

אדם הנתון במצב גופני או נפשי קשה  ודאי עלול להתקשות בהשגת המסמכים הרלוונטיים ובעמידתו מול הוועדות השונות ללא ייצוג של עורך דין. מאחר שמדובר במשרד עורכי דין הבקיאים היטב בנושא תביעות נגד משרד הביטחון ורשמו זה מכבר הישגים והצלחות בייצוג לקוחות שזכו להכרתם כנכים, פנייה אל המשרד היא מעשה נכון ומתבקש מתוקף הנסיבות של מי שהכרת משרד הביטחון בהיותו נכה עשויה לשפר את איכות חייו באופן משמעותי ולאפשר לו קיום בכבוד לאורך זמן. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה