שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> עורכי דין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עורכי דין
 

הוצאה לפועל – סוגי עיקולים


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

הוצאה לפועל – צעדים שיכול לעשות הזוכה כנגד החייב בחוק

לאחר שהגשתם ופתחתם תיק הוצאה לפועל והמצאתם לחייב הודעה, עליכם לחכות במשך 21 יום לפני שאתם עושים פעולות נוספות כנגד החייב . במהלך 21 הימים האלה חייב יכול לשלם את החוב או לעשות צעדים כנגד פתיחת התיק שלכם. כמו למשל לטעון שהוא פרע את החוב או להתנגד לביצוע שטר במקרה של צ'ק, או לבקש להוציא צו לעיכוב ההליכים במידה ועברו 21 יום ואף אחד מהצעדים האלה לא התבצע ניתן לעשות פעולות נגד החייב . במשך 21 הימים הראשונים מיום הגשת התיק וההוצאה לפועל. לאחר 21 הימים ניתן להטיל על החייב עיקולים שונים. אלה עיקולים נגד הרכוש של בעל החוב. ניתן לעקל נכסי מקרקעין של החייב וגם משכורות חשבונות בנק ומכונית.

הוצאה לפועל – עיקולים של מיטלטלין

מיטלטלין הן חפצים שונים בבעלותו של החייב אשר עורך דין הוצל"פ יכול לייעץ לכם לעקל כדי לבצע את גביית החובות של החייב אליכם. כמובן שניתן לעקל מיטלטלין ששיווים לא עולה על הגובה של החוב. כדי ההוצאה לפועל תאפשר עיקול של מיטלטלין אתם צריכים לתת פירוט מלא של החפצים של החייב שאותם אפשר לעקל.

הוצאה לפועל – עיקול צד ג

אם לחייב יש כסף שמישהו אחר חייב לו כמו למשל לקוחות של החייב בעסק שחייבים לו כסף, אותם לקוחות יהיו צג ג. אתם יכולים לדרוש כספים שמגיעים לחייב מצד ג. אתם יכולים לבקש מההוצאה לפועל לבדוק אצל אותו צד ג אם יש כספים של החייב אצלו. אם אצל אותו צד ג יש כספים ששייכים לחייב אתם יכולים לבקש לקבל אותם כדי שהחייב יכסה חובותיו אליכם כך תוכלו לבצע גביית חובות של החייב, גם אם מדובר בחובות רבים, אפשרי לעשות איחוד תיקים ולבצע את הגבייה בפעם אחת.

הוצאה לפועל – עיקול מקרקעין

כאשר לחייב יש מקרקעין כמו למשל דירה או מגרש שרשומים על שמו אפשר לבקש לעקל אותם כדי לשלם את החוב לכם ולבצע את גביית החובות של החייב אליכם. עורך הדין הוצל"פ יסביר אליכם כי יש עליכם להראות ללשכת ההוצאה לפועל שהנכס שאתם רוצים לשים עליו עיקול באמת שייך לחייב ניתן להוכיח זאת ע"י נסח טאבו מלשכת המקרקעין. כך ניתן לממש גביית חובות ולא להפוך את חובותיו של החייב לכדי חובות אבודים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה