שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> עורכי דין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עורכי דין
 

הסדר מזונות ומשמורת עם עו"ד לגירושין


מיכל ז

מיכל ז

 
 

הליך גירושין הוא חוויה לא פשוטה, ולפעמים אף הקשה ביותר שעובר אדם כל חייו. אחת הסיבות שההליך הוא קשה היא הילדים, שגם הם צריכים להילקח בחשבון לאורך כל ההליך, לא רק מבחינה רגשית אלא מבחינת הנושאים שצריך להסדיר לגביהם- מזונות ומשמורת והסדרי ראיה.

בגלל שלא פשוט להסדיר מזונות ומשמורת והסדרי ראיה, הרבה זוגות לוקחים עו"ד לגירושין שייצג כל אחד מהם. כלומר, כל צד לוקח עורך דין שייצג אותו בהליך, ועורי הדין משמשים כמתווכים בין בני הזוג, כך שבני הזוג כמעט ולא צריכים ליצור אינטראקציה ביניהם.

עובדה זו הופכת הליך גירושין לנוח יותר, שכן כל אינטראקציה בין בני הזוג, בפרט אם הם מתגרשים עם רגשות טינה וכעס, עלולה לסבך ולהלהיט את העניינים, וכך לעכב את מציאת הפתרונות ההולמים לילדים.

אבל מלבד הרוחות לאורך כל ההליך, עו"ד לגירושין הוא הכרחי במידה רבה כדי לוודא שכל ההליך מתבצע לפי חוק. הצורך בעורכי הדין להסדרת מזונות ומשמורת והסדרי ראיה נובע מהעובדה שבני הזוג צריכים להכין הסכם גירושין ולפרט בו את כל ההחלטות וההסדרים ביניהם, ואם הערכאה המשפטית רואה שאפילו תנאי קטן של הגירושין אינו עומד בקו ישר עם החוק – כמו משמורת או הסדרי ראיה – ההסכם לא מקבל אישור ובני הזוג לא יכולים לקבל גט.

עו"ד לגירושין עוזר להגיע להסדרי משמורת וכל נושא אחר הנוגע לילדים שיהיו כפי שקבועים בחוק, הלא אנשים שלא למדו את החוק לא יודעים מה נכון ומה לא נכון. יחד עם זאת, רוב האנשים לא מודעים לזכויות ולחובות שלהם, ועורכי הדין עוזרים לכל אחד מהצדדים לקבל את מה שמגיע להם וגם למנוע מביצוע מהלך שפוגע בזכויות או מוביל לסנקציות משפטיות.

אם כן, עו"ד לגירושין עוזר להסדיר משמורת והסדרי ראיה וכן מזונות לילדים, הוא עוזר להרגיע את הרוחות, למנוע מהלקוח שלו לעשות דברים שפוגעים בזכויות שלו ודואג שהוא יעמוד בחובות שלו. לסיכום, הכנת הסכם גירושין, שהיא החלק הקשה ביותר בכל הליך הגירושין, נעשית לפי חוק ובצורה מסודרת יותר, כך שההליך נהייה קצר יותר מבדרך כלל.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה