שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> עורכי דין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עורכי דין
 

לבחור באינטרנט עו"ד נזיקין


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
עריכת דין מקצועית - איך לבחור נוטריון?

איש לא באמת רוצה להיקלע למצב הזה, אבל בלא מעט תרחישים אנחנו צריכים להתייעץ עם עורך דין. העניין יכול לקרות בעקבות רשלנות רפואית ויכול לקרות דווקא בגלל רישום חברות. בכל סיטואציה חובה שיהיה ברשותכם עורך דין פרטי!

פסקדין - אתר המשפט הישראלי

ישנם כל מיני עורכי-דין בישראל, והם אחראים על עניינים שונים ומגוונים; ענייני ירושה, כתיבת חוזים, ענייני גירושין וייעוץ משפטי. שירותים משפטיים שונים מתקשרים לכל תחום בחיים, בגלל זה אפשר לנחש שיגיע יום בו תזדקקו לעורך דין טוב.

מחפשים נוטריון?

רוצים קצת אנשי נוטריונים הינם עורכי-דין רגילים לכל דבר בעלי ההסמכה לעסוק בעיסוקים מסוג מסוים. באיזה מקרה אתם נזקקים לשירותים נוטריונים? סתם לדוגמה, אם אתם מנפיקים דרכון גרמני, לפי הפרוטוקול צריך לשלוח מספר רב של מסמכי הגירה מתורגמים. לא כל סוג תרגום מתקבל על הדעת, שהרי חובה להציג תרגום נוטריוני מאושר. מקרה מוכר נוסף, כאשר אתם לוקחים הלוואה, מוכרחים להציג גם חתימה של נוטריון מקצועי.

לפי מה בוחרים עורכי-דין?

בחיים ישנן כמה החלטות חשובות - הבית שנקנה, האוטו שנקנה ולבסוף, עורך הדין שייעץ לנו במקרי חירום.

עומדים לחפש עורך דין מוסמך? זה תמיד רעיון טוב לראות המלצות מקרובי משפחה טובים. המלצות שכאלה הינן הכי מייצגות, וכך תהיו בטוחים שלא עובדים עליכם.

אם אנחנו נפגשים עם משרד של עורכי-דין, חובה לוודא אם הוא בכלל מתמחה בתחום רלוונטי. לא כל משרדי עורכי הדין מתעסקים בשירותים משפטיים מכל סוג. תביעות בנוגע למקרקעין, לדוגמא, זה לא בדיוק כמו דיני עבודה. בגלל זה, יש הצדקה גמורה להתעניין לגבי תיקים קודמים ולבדוק היטב שאותו משרד עורכי הדין אכן מתמחה בתביעות כמו שלכם.

למידע על שירותים משפטיים - הקליקו למידע נוסף לקבלת את כל האינפורמציה שאתם רוצים. אז קדימה לדרך!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה