שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> עורכי דין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עורכי דין
 

מה כוללת עבודתו של נוטריון


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

 

לפתע יום אחד, מתברר לכם כי אתם צריכים אישור נוטריון לצורך אישור הליך מסוים. ברגע הנ"ל אתם וודאי חושבים לעצמכם, מדוע אתם זקוקים לשירותיו של נוטריון, מה תפקידו של נוטריון.

תופתעו לגלות כי במקרה של עריכת צוואה יהיה זה נוטריון שיסייע לכם בכל הקשור לחלוקת רכוש. קיימות שאלות קיימות בתחום עבודת הנוטריון. חוק הנוטריונים שנחקק בשנות ה- 70 קבע מהם התחומים בהם רשאי נוטריון לעסוק. על פי החוק עבודתו של נוטריון נוגעת במסמכים, נוטריון בודק האם מהימנותם של המסמכים או את תרגום המסמכים.

לעיתים, אנשים נדרשים לתרגם מסמכים למטרות שונות למשל סטודנט שמעוניין ללמוד בחו"ל נדרש לתרגם את התעודות שלו עבור המוסד בו הוא מעוניין ללמוד.  

הליך מינוי של נוטריון

רובנו לא ממש בקיאים בתחום ההליך המשפטי. לעיתים נדרשת חתימה של אדם על מסמך מסוים למשל חוזה או ייפוי כוח. מדובר בהליך משפטי המחייב נוכחות של נוטריון.

רובנו, חסרי ניסיון בתחום לכן אנו זקוקים לכל המידע הדרוש כדי לדעת מה כוללים המסמכים עליהם חתמנו. נוטריון הוא חלק מהמערכת המשפטית, הוא עורך דין שעסק במשך 10 שנים בתחום עריכת דין ולאחר מכן הוסמך להיות נוטריון.

ההסבה לתחום נוטריון נעשית לאחר שעורך דין צבר ותק בתחום לפחות של 10 שנים והוא ללא עבר פלילי, כלומר הוא לא צבר עבירות במהלך תפקידו. אז הוא רשאי להציג את מועמדותו בפני ועדת נוטריונים במערכת המשפט. לאחר בדיקת הועדה, הוא מקבל אישור להמשיך בהליך ההסבה.

הוא ממשיך לקורס בתחום עבודת הנוטריונים. בתום הקורס מתכנסת הוועדה ומחליטה למי מהמועמדים להעניק תעודת נוטריון. הוועדה, תמשיך ללוות את הנוטריון ותפקח על עבודתו לפי חוקים שנקבעו בחוק הנוטריונים. לסיכום, לעבודתו של נוטריון פנים רבים. נוטריון אחראי על בדיקת מהימנותם של מסמכים הקשורים לתרגום, שפה או חוקים זרים. קיימים אישורים מיוחדים עליהם חתומות מדינות באמנת האג. האישורים הללו נועדו לקצר תהליכים במדינות זרות. נוטריון הוא עורך דין לכל דבר. קיימים תחומים רבים בהם הוא מתמחה. אם אתם זקוקים לסיוע משפטי אל תהססו לפנות לנוטריון. שירותיו של נוטריון מגוונים ורבים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה