שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> עורכי דין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עורכי דין
 
בשנים האחרונות ישנה עלייה ברורה בכמות של עבירות צווארון לבן.  מדוע יש עלייה במספרן של עבירות צווארון לבן? ניתן למנות מספר סיבות לכך. 
המשך קריאה
לפני שמתייעצים עם עורך דין ולומדים את ההיבטים של חוק איסור לשון הרע, חשוב גם לחשוב על התוצאות השליליות והלא תמיד צפויות של תביעת לשון הרע. תוצאות אלה אינן תמיד מצדיקות את ההימנעות מתביעה אך יש להתחשב בהן במכלול השיקולים לפני הגשת התביעה  
המשך קריאה
כשאתה פונה למשרד של עורך דין לתאונות עבודה תדאג כי הוא עוסק רק בתחום הזה. עליך לדעת כי בתביעה של עורך דין לתאונות עבודה אתה לא משלם במזומן לעורך הדין, אחא סכום שיילקח באחוזים מסוימים מסכום הפיצויים שתקבל כתוצאה מהמשפט.
המשך קריאה
דרכון רומני יוצע לכם על ידי עורך דין ממעלה ראשונה אשר מכיר אנשים רבים ברומניה רבים מהם אנשי המשטרה החשאית לשעבר. בצורה הזו עורך דין יוכל למצוא את תעודות הלידה שלכם ולהוכיח את השורשים הרומנים שלכם . עם תעודת הלידה עורך דין יוכל ללכת לרשויות שמטפלות ביניהן גלגלי הבירוקרטיה ברומניה עדיין עובד מאוד לאט אולי הכי לאט במזרח אירופה. 
המשך קריאה
כללי האתיקה המקצועית של נוטריונים נועדו לשמור על עבודה מוסרית, חוקית והגיונית. מה אומרים כללים אלו?
המשך קריאה
אישור אפוסטיל ניתן על ידי משרד החוץ לכל תעודה או אישור על תרגום נוטריוני על מנת לספק להם תוקף מחייב גם בחו"ל. כיצד ניתן להשיג חותמת אפוסטיל עבור מסמך מתורגם?
המשך קריאה
לצערנו, בשנים האחרונות גירושים נהיו לפופולאריים יותר ויותר. למרות המחשבה הראשונה על הזוג המתגרש, חשוב שלא נשכח זוגות עם ילדים ,ההשפעה על הילדים יכולה להיות הרסנית ולהשפיע לאורך זמן רב,  ואף יכולים  לפתח תסביכים נפשיים עקב כך. ילדים רבים להורים גרושים מתדרדרים לסמים, לשתייה, להפרעות חרדה ולהפרעות אכילה ועוד. אמנם תפקיד ההוריפ הוא לדאוג לבריאות הילדים וליכולת ההסתגלות שלהם למצב החדש.  , אבל ישנם טיפולים בהם עורכי הדין מטפלים. בתחום המזונות עורך דין קובע בעצם סכום כספי שהאב יאלץ לשלם לאם כדי שתטפל בילדים. חוץ ממקרים חריגים, התשלום ניתן עד שהילד מגיע לגיל 18, ואז האב חופשי מתשלומי המזונות.  
המשך קריאה
לא אחת, תביעת חוב במקרים של פשיטת רגל מבוססת על תיקי הוצאה לפועל. חשוב לציין כי שני הצדדים, הנושה והחייב יכולים להגיש בקשה לפשיטת רגל, כל אחד מהמקום שלו וכל אחד מהאינטרס שלו. זה וזה עשויים להיזקק לסיועו, להנחייתו, לייעוצו ולייצוגו על ידי עורך דין. עורך דין עשוי לסייע לנושה לבקש הארכה במועד הגשת תביעת החוב, בהינתן נסיבות המצדיקות בקשה זו. הנושה עלול להידרש להוכיח קשר סיבתי מובהק בין אי הגשת הבקשה במועד ובין הסיבה  שגרמה לה. להוכחת קשר זה יידרש הנושה להמציא מסמכים ועדויות תומכות שונות. עורך דין עשוי לסייע לו בכך. 
המשך קריאה
מי שסבורים, גם לאחר שחרורם, כי נפגעו באופן כל שהוא במהלך שירותם הצבאי יכולים לנסות לממש את זכאותם להכרה כנכים על פי חוק הנכים, שהתקבל בשנת תשי"ט. על מנת להיחשב כמי שהחוק הזה חל עליו ולמצות את כל הזכויות המגיעות לו במסגרתו, לרבות לבני משפחתו, עליו להסתייע בשירותיו של עורך דין המכיר את הפרוצדורה המורכבת של הגשת תביעה נגד משרד הביטחון בכלל וצה"ל בפרט.
המשך קריאה
אחד התהליכים המשפטיים החריפים והקיצוניים הוא תהליך כינוס נכסים. הוא ניתן במסגרת צו בית משפט, כאשר לא ניתן למצות בדרך כל שהיא, לבד מהכינוס, את הזכות לקבלת חוב. ניתן להוציא צו כינוס נכסים  לאדם פרטי, לקבוצת אנשים ולחברות. צו כינוס נכסים מעיד על פי רוב על היות בעלי החוב חדלי פירעון. מי שממנה כונס נכסים הוא ביתה המשפט או רשם ההוצאה לפועל.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 53 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה