שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> עורכי דין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עורכי דין
 

עו"ד נדלן מוסמך


mata rotze
 
 
לדעת יותר על תחום המשפטים - מהו תרגום נוטריוני?

אף אדם לא ירצה להיות במצב בעייתי, ולמרות זאת בתרחישים רבים אנשים רוצים להיוועץ בעורך דין מקצועי. זה יכול לקרות עקב הסתבכות עם החוק ויכול לקרות אפילו בגלל רישום פטנטים. בכל אופן תמיד עדיף שיהיה לכם איזשהו עורך דין!

פסקדין - הדלת שלך לעולם המשפט הישראלי

קיימים הרבה עורכי דין במדינת ישראל, והם עוסקים בתחומים מגוונים; כתיבת צוואה, כתיבת חוזים, דיני משפחה וייעוץ משפטי. שירותי משפט רבים מתייחסים כמעט אל כל התחומים בחיים שלנו, ולכן בלתי נמנע שאי שם בעתיד תצטרכו עורכת דין מנוסה.

מחפשים נוטריון?

יש לכם רצון בעוד עורכי-דין נוטריונים הינם עורכי-דין רגילים עם הסמכה של ועדת הנוטריונים לעסוק בנושאים שונים. מדוע אנחנו צריכים נוטריונים? לדוגמא, כשאנחנו מנפיקים דרכון אירופאי, צריך קודם כל להראות כמות משמעותית של מסמכים רלוונטיים מתורגמים. אין כל תרגום יכול להיות מאושר, שכן צריך תרגום חתום ע"י נוטריון. עוד מקרה מוכר, כאשר אנשים רוצים הלוואה מהבנק, לפי החוק דרוש לגבות הכל בעזרת חתימת נוטריון.

על פי מה בוחרים עורך-דין?

בחיינו יש כמה החלטות גורליות ביותר - האדם עימו נתחתן, השמות של הילדים וכמובן, העורך דין שיילחם עבורנו כשנצטרך.

עומדים לחפש עורך דין ממולח? דרך טובה היא לקבל המלצות חמות מחברים. ההמלצות האלה הכי אמינות, וכך תוכלו לדעת שלא מוליכים אתכם שולל.

אם אנו נפגשים עם עורך-דין, צריך לבדוק אם הוא בכלל מתמחה בתחום רלוונטי. לא כל המשרדים מטפלים בכלל השירותים המשפטיים. הוצאת לשון הרע, לדוגמא, מצריך טיפול אחר מאשר דיני עבודה. בשל הסיבה הזאת כדאי לכם מאוד לשאול על תיקים קודמים ולוודא היטב שאותו משרד מקצועי אכן מטפל בתביעות מהסוג שאתם צריכים.

מערכת המשפט - http://www.psakdin.co.il/yp/search.asp?Profession=1003&InterestGroup_ID=13 ותוכלו לקבל את כל המידע על הנושא. בהצלחה!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה