שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> עורכי דין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עורכי דין
 

עו"ד שיציל אתכם


mata rotze
 
 
לא מוצאים עורך דין טוב? איך מטפלים בצוואות?

אף אדם לא רוצה להיות במצב הזה, אבל ישנם מקרים בהם כולנו חייבים להיוועץ בעורכי דין. העניין יכול להיות עקב הסתבכות עם החוק ועשוי להיות אפילו עקב ענייני חברה. בכל מצב מן הראוי להשיג עורך דין!

פוליגרף

יש עורכי דין רבים במדינת ישראל, והם באים במגע עם עניינים שונים ומגוונים; סוגיות צוואה, איחוד תיקים, נישואים אזרחיים וייצוג משפטי. שירותי משפט רבים מתקשרים כמעט לכל התחומים בחיים שלכם, מסיבה זו אין זה מפתיע שיום אחד תצטרכו להיעזר בעורכת דין מקצועית.

מהו תרגום נוטריוני?

צריכים עוד עורכי דין נוטריונים הם בעצם עורכי דין לכל דבר עם הסמכה של ועדת הנוטריונים להעניק שירותים בדברים מסוג מסוים. מדוע אנו נזקקים לשירותים נוטריונים? סתם לדוגמה, כאשר אנו מנסים להנפיק דרכון אירופאי, לפי החוק צריך לשלוח הרבה מסמכי הגירה מתורגמים. לא כל תרגום מתקבל על הדעת, שהרי חשוב שזה יהיה תרגום של נוטריון מוסמך. מקרה דומה נוסף, אם אתם צריכים הלוואה, יש צורך לגבות הכל עם חתימה של נוטריון.

לפי מה בוחרים עורכת דין?

קיימות בחיים איזושהן החלטות חשובות ביותר - הבית שנגור בו, האוטו עליו ניסע והדובדבן שבקצפת הוא, עורך הדין שיסייע לנו אם נצטרך.

חייבים למצוא עורך-דין מוצלח? זה תמיד רעיון מוצלח לחפש המלצות מבני משפחה וחברים. המלצות כאלה הן הכי מייצגות, וכך אתם יכולים להיות בטוחים שלא משקרים לכם.

כאשר אנשים נפגשים בפעם הראשונה עם משרד עורכי-דין, חובה לוודא האם הוא מתאים לצורך העניין. לא כולם יודעים להתעסק בכל התחומים המשפטיים. תביעות לשון הרע, למשל, זה בכלל לא כמו עבירות תנועה. בשל הסיבה הזאת אתם חייבים לבדוק הצלחות עבר ולבדוק היטב שאותם עורכי דין אכן מתעסק בתביעות מהסוג שאתם צריכים.

למידע אודות בחירת עורכי דין - הקליקו למידע נוסף לקבלת כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא. תפיקו מזה את המיטב!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה