שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> עורכי דין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עורכי דין
 

עורך דין ליטיגציה – סקירה כללית


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

כולנו מכירים את ההתמחויות השונות של עורכי דין. אנו מכירים עורך דין העוסק בפלילים, עורך דין הבא מתחום הנזיקין, וכדומה. יחד עם זה, מעטים מאיתנו שמעו על תחום שנקרא ליטיגציה ועל עורכי דין המתמחים בו. תחום זה נעלם בדרך כלל מעיניהם של רוב האנשים, כי הרוב אינו נחשף לשירות זה. יחד עם זה, עורך דין ליטיגציה נמצא בפסגת הקריירה של כל עורך דין.

מעטים מאיתנו יפנו ישירות לעורך דין ליטיגציה. רובנו יגיעו לעורכי דין בעלי התמחויות "רגילות" , ואלה יפנו אתכם לעורך דין ליטיגציה. עורכי דין אלה עוסקים בייצוג הלקוחות שלהם בדיונים בבתי משפט. עורכי דין אלה בעלי מיומנות רבות. מעבר לידע משפטי רב שיש להם, הם נדרשים גם למיומנות כמו זריזות לשון, חשיבה מהירה, וקריאטיבית. עורכי דין אלה הם הטופ של הטופ.

עיקרון האומר כי הצדק ינצח, הוא עיקרון מושלם בתיאוריה, אך צולע במציאות. במציאות של היום לא מספיק להיות צודק על מנת לזכות בבית משפט. ייצוג על ידי עורך דין מוכשר לא פחות חשוב מלהיות צודק. מה הטעם להיות צודק אם לא תצליח להוכיח זאת?!

עורך דין ליטיגציה הוא קודם כל אסטרטג. עורך דין מקצועי ומוכשר בונה את מהלך המשפט עוד לפני הדיון הראשון. עורך דין זה ממדל את מהלך המשפט ומנסה לנחש כיצד יגיב הצד השני במשפט. בנייה של אסטרטגיה חכמה עוזרת להגיב בזמן אמת, ולהכניס את הצד השני במלכודת.

עורך דין ליטיגציה עושה עבודת הכנה רחבה מאוד. עורך דין עובר על כל הראיות, מנהל חקירה משלו, ומנסה להגיע לעומק הסוגיה הנידונה בתיק הספציפי. תוך כדי עבודת המחקר ליטיגטור גם לומד את היריב שלו. ככל שהיריב מסוכן יותר כך גם עבודת ההכנה תהיה מקיפה יותר.

לסיכום, עורך דין ליטיגציה הוא הפסגה המקצועית של עורכי דין. זהו עורך דין מוכשר ומקצועי מאוד. ליטיגטור יודע לבנות אסטרטגיה שלמה לקראת המשפט, ולעקוב אחר כל הצדדים המשתתפים במשפט במהלכו. אלה האנשים שמנהלים את המאבקים המשפטיים המרהיבים ביותר.

עריכת דין הינו תחום מורכב ומחולק להמון תחומים. קיימים עורכי דין בכל התחומים, אם זה עורך דין מסחרי, או אם זה בתחום המשפחתי, דיני נזיקין ועוד תחומים נוספים ורבים. מידע נוסף ניתן לקבל באתר המצורף.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה