שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2557
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> עורכי דין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עורכי דין
 

עורך דין לתאונות עבודה אמור להיות מומחה בתחום


אליחי רובין

:)

 
 

כשאתה פונה למשרד של עורך דין לתאונות עבודה תדאג כי הוא עוסק רק בתחום הזה. עליך לדעת כי בתביעה של עורך דין לתאונות עבודה אתה לא משלם במזומן לעורך הדין, אחא סכום שיילקח באחוזים מסוימים מסכום הפיצויים שתקבל כתוצאה מהמשפט. בבואך  אל משרד עורך דין לתאונות עבודה, עלייך להצטייד במסמכים הדרושים כמו מסמכים רפואיים וחוות דעת שונות. ככל שיהיו ברשותך ראיות, כך יהיה לעורך הדין הרבה יותר קל לטפל בתביעה המשפטית.

העתקים של מסמכים כמו התכתבות עם ביטוח לאומי שקשורות לתאונת העבודה, תמונות של זירת התאונה, כך שעורך הדין יבדוק את הזכויות שלכם לגבי התביעה. עם תאונת העבודה שעברתם, היא אכן נחשבת לתאונת עבודה על פי החוק, העורך דין לתאונות עבודה ינחה אתכם לגבי הזכויות שלכם בביטוח לאומי, וקבלת מענק ראשוני חד פעמי עד שייקבעו הפיצויים הסופיים וקצבאות נכות באם יש מביטוח הלאומי.

תאונות עבודה עקב רשלנות

ישנם מקרים מורכבים של תאונות עבודה עקב רשלנות, זוהי עברה פלילית לכל דבר והעונש יתווסף בתביעה האזרחית. תאונות עבודה התרבו עם השנים והתאונות הן שונות משבירת אצבע ועד פגיעת ראש. עורכי דין לתאונות עבודה יכולים לסייע הרבה לנפגע ולסייע לו בהליכים המתישים מול המוסדות השונים.

אם מדובר בתביעה של תאונת עבודה גדולה, ניתן לערב כמה עורכי דין, היות וזו לא תביעה פשוטה של תאונת עבודה. נוכחות של עורך דין לתאונות עבודה בבית המשפט, יכולה למנוע סרבול בהליך המשפטי. עורכי הדין, יוכלו להשיג את הכסף לנפגע שנמצא במצב חסר אונים מול הרשויות של ביתי המשפט.

באילו מקרים אפשר לתבוע את המעסיק?

כל עובד במדינת ישראל, מבוטח מפני פגיעות גוף בתאונות עבודה, או מחלות שנגרמו עקב המקצוע. תאונות עבודה יכולות להתרחש בכל מקצוע, היות ובכל מקצוע טמונות הסכנות שלו. ישנן תאונות עבודה הנגרמות מרשלנותו של המעסיק, כמו לדוגמא אי קיום נהלי בטיחות, במקרה זה, ניתן לתבוע פיצויים גם מחברת הביטוח של המעביד בנוסף לתביעה מול הביטוח הלאומי.

תאונת עבודה יכולות לכלול גם תאונת דרכים שקרתה לעובד בדרך לעבודתו או ממנה, ביטוח לאומי מעביר את המסמכים לוועדה הרפואית וזאת קובעת אם מדובר בנכות זמנית או נכות לצמיתות

פנה עכשיו לעו"ד סמי איליה - שידאג לזכויותך!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה