שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> עורכי דין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עורכי דין
 

עורך דין נדלן יציל לך את הבית


avixax
 
 
במה מטפל עורך דין? איך מוחקים רישום פלילי?

איש אינו רוצה להיקלע אל הסיטואציה בעייתית, ועם זאת הרבה פעמים אנו חייבים עורך דין מנוסה. העניין יכול להתרחש בעקבות תביעה משפטית ויכול להיות דווקא בשל חוזים עסקיים. בכל אחד מן המקרים תמיד כדאי שיהיה באיזור עורך דין פרטי!

פסקדין - הפורטל המקיף למשפט ישראלי

יש בנמצא כל מיני עורכי דין בארץ, והם אחראים על פרטים מגוונים מאוד; כתיבת צוואות, עריכת חוזים, גירושין וטיפול בנפגעי עבודה. שירותים משפטיים מתקשרים כמעט לכל קטגוריה בחיים, מהסיבה הזו ניתן להניח שמתישהו בעתיד תצטרכו להיעזר בעורכת דין טובה.

איפה יש משרדי נוטריונים?

צריכים עוד עורכי-דין נוטריונים הינם עורכי דין בעלי הסמכה לטפל בנושאים מסוימים. באיזה מקרה אנחנו חייבים משרדי נוטריון? מקרה אחד, כשאנו מנפיקים דרכון פולני, לפי הפרוטוקול צריך קודם כל להראות כמות גדולה של תעודות מתורגמות. לא כל תרגום הוא מתאים, שכן אפשר להציג רק תרגום נוטריוני. מקרה מוכר נוסף, כשאתם עומדים לקחת משכנתא, ההליך מצריך להראות גם חותמת של נוטריון.

על פי מה בוחרים עורכת דין?

ישנן בחיים כמה החלטות חיוניות - המקום בו נגור, האוטו שנקנה והכי חשוב, העורך דין שילחם עבורנו כאשר נצטרך.

מתחילים בחיפוש אחר עורך-דין מקצועי? זה רעיון מוצלח לחפש המלצות מבני משפחה וחברים. המלצות שכאלה הן אמינות, וכך תוכלו לדעת שאיש לא עובד עליכם.

אם אנחנו באים לפגישה עם עורך-דין, חייבים לבדוק האם הוא בכלל מתאים לצורך העניין. לא כל המשרדים מבינים בכלל השירותים המשפטיים. תביעות בנוגע למקרקעין, למשל, זה לא כמו תביעות בענייני עבודה. מהסיבה הזו כדאי לכם לשאול על לקוחות עבר וכמובן לוודא שאותו משרד עורכי הדין אכן מנוסה בתביעות מסוגכם.

לעוד אינפורמציה על עורכי דין מקצועיים - http://www.psakdin.co.il/yp/search.asp?Profession=1003&InterestGroup_ID=13 לקבלת את כל המידע שאתם רוצים. קריאה נעימה!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה