שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> עורכי דין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עורכי דין
 

עורכי דין ביטוח


אופיר

ofir

 
 

 

עורכי דין ביטוח

עורכי דין ביטוח עוסקים בתחום תביעות הביטוח, והם מתמחים בהתנהלות המשפטית מול חברות הביטוח. אם נדחתה תביעתכם מול חברת הביטוח שלכם מסיבה כזו או אחרת, זה הזמן להיעזר באנשי מקצוע. עורכי דין ביטוח יוכלו לתבוע בשמכם את הגופים הללו, עד למצב שכל זכויותיכם יתממשו ותקבלו את הפיצויים המגיעים לכם באופן המקסימאלי. עורכי דין ביטוח עוסקים בתחומי משנה רבים בתחום תביעות הביטוח. אחד מהם הוא תחום ביטוחי החיים.

 

עורכי דין ביטוח – תביעת ביטוח חיים

פוליסות ביטוח חיים היא הפוליסה שמבטיחה את חיי המשפחה לאחר שאחד מבני הזוג המבוטחים נפטר. מכיוון שבמקרים רבים מדובר בסכומי כסף גדולים, יש לתת תשומת לב גדולה לקריאת תנאי הפוליסה, כדי שלא תופתעו במקרה שתאלצו להפעיל אותה חלילה. יש לשים לב לסעיפים הקשורים בהצהרת הבריאות וכן למועד ההתיישנות. בפוליסות רבות חלה התיישנות לאחר שלוש שנים מיום פטירת המבוטח.

חברת הביטוח תנסה להתנער מהתחייבותה לשלם בטענות שונות ומשונות. למשל, שהמבוטח לא גילה בהצהרת הבריאות שלו, כי הוא סובל ממחלה מסויימת שגרמה למותו וכיוצא באלה. למרות עוצמתה של חברת הביטוח, עומדים לרשות המבוטח כלים רבים להתמודד מולה, וכל זאת בהתאם לחוק חוזה הביטוח ולתקדימי פסיקות בתי המשפט בתביעות מסוג זה.

לנוכח תנאים אלה, אין להתפשר עם חברת הביטוח על הסף, אלא להיעזר בסיוע משפטי של עורכי דין ביטוח שיוכלו לייצג אתכם כהלכה בכל ההתנהלות מול חברות הביטוח.

עורכי דין ביטוח הם אנשי המקצוע שיוכלו לייצג אתכם בכל הקשור בתביעות ובהתנהלות מול חברות הביטוח לנוכח היכרותם את החוק, את סדרי הדין בבתי המשפט וכן את כל התקנות והפסיקות הקשורות לתחום רחב זה של תביעות ביטוח.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה