שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> קניין רוחני
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קניין רוחני
 
פטנטים נזנחים מסיבות רבות, לעיתים בשוגג, בחלק מהמקרים בלתי אפשרי להחזיר לתוקף פטנטים שנזנחו - להלן שתי החלטות בעניין זה מרשות הפטנטים. 
המשך קריאה
במהלך דיונים ברשות הפטנטים בנוגע לסימני מסחר יכול צד לבקש כי הצד השני יפקיד ערובה בהתקיים תנאים משפטיים מסוימים, להלן החלטה בעניין זה. 
המשך קריאה
בוטל סימן מסחר משום שלא נעשה שימוש בסימן מסחר בישראל במשך למעלה משלוש שנים לאחר רישומו.
המשך קריאה
  טכנולוגיה ופטנטים הנם תחומים שמתקיים קשר ביניהם, ממציאים רבים מעוניינים להגן על הטכנולוגיה שלהם והקניין הרוחני בכדי למנוע העתקה על ידי מתחרים.
המשך קריאה
מי המציא את הטלגרף? מי הגה את הרעיון לכדור פורח? באם אתם חובבי טריוויה, ייתכן שאתם יודעים את התשובות לשאלות אלה. לא מן הנמנע גם שאתם כבר חושבים על פטנטים אחרים. זה לא מקרי: פטנטים נתפסים על ידינו כהמצאה חדשנית הנהגית בין רגע...
המשך קריאה
אינטרנט הוא זירה חופשית של מידע. עם זאת - עדיין חשוב מאד לשים לב לנושא של זכויות יוצרים באינטרנט, שכן תביעות רבות ומשפטים רבים מתנהלים בנושא.
המשך קריאה
בעידן האינטרנט השמירה על הפרטיות  היא משימה מורכבת ומידע שאנו רוצים לחלוק עם פרטים מסוימים הופך זמין לכל אדם באשר הוא. השאלה היא: האם איבדנו את הזכות לפרטיות?
המשך קריאה
ממש כפי שלכול אדם בוגר תעודת זהות משלו, עם תמונה עכשווית המייצגת אותו נאמנה, ועם נתונים הרלוונטיים רק לו, כמו תאריך לידה וארץ לידה, כך גם לגבי מוצרים מסחריים. המאמר הבא מסביר על תהליך הרישום וההקשר לפטנטים
המשך קריאה
זכויות יוצרים , קניין רוחני וכן, גם עורכי דין – כללי המשחק לגבי שלושת אלו השתנו כליל עת פרץ האינטרנט לחיינו באטרף גדול. מידע זמין, מוסיקה חופשית, סרטים, מסדי נתונים ותקשורת פתוחה, פרוצה, חופשית, אין סופית. היה נראה שאבד הכלח על זכויות יוצרים , היה נראה שאין סיכוי ל – קניין  רוחני , הייתה תחושה ש - עורכי דין יכולים לעסוק במה שרוצים (דיני חוזים, פלילי, תעבורה, דיני עבודה) אך שאין ל – עורכי הדין מה להתקרב לתחום של זכויות יוצרים ולתחום של קניין רוחני .
המשך קריאה
  הבלבול קיים אצל כולנו, ולכן אתם מוזמנים פשוט לפתוח ספר או שניים ותגלו עולם חדש ומופלא של מושגים, היבטים, דינים, פסקי דין ומטעמים, לא אלה מהמטבח, כי אם אלה מהחיים של כולנו.                         מה עושים? אתם שואלים? פשוט מאוד, אני עונה. פונים לקודקוד התורן, לא זה מתחנת המשטרה, אלא זה ממשרד עורכי הדין היוקרתי -  עורך דין ירושה
המשך קריאה
1-10 מתוך 10

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה