שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> קניין רוחני
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קניין רוחני
 

ממשנתו של עורך דין תעבורה


LIKE TO WRITE

בת 30 +

כותבת, מהרהרת, יוזמת, מביעה, שואפת, מקדמת...

 
 

הבלבול קיים אצל כולנו, ולכן אתם מוזמנים פשוט לפתוח ספר או שניים ותגלו עולם חדש ומופלא של מושגים, היבטים, דינים, פסקי דין ומטעמים, לא אלה מהמטבח, כי אם אלה מהחיים של כולנו.

החיים מביאים אותנו לעתים לקבל ולהתמודד עם מצבים שלא בחרנו בהם ולא יכולנו להיות מוכנים אליהם מראש. מאמר זה מתייחס לסיבות שהביאוני לגשת ולשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה ולקבל את מיטב הידע והסיוע המקצועי ביותר שיוכלתי לדרוש, במצב שבו הייתי חסרת אונים ואובדת עצות. 

לא נעים להיות מעורבת ב תאונת דרכים , אף אחד לא יודע מה לעשות במקרה כזה עד שזה קורה, ולא, איני מאחלת לאיש להיות מנוסה ובעל ניסיון בתחום זה, אלא אם כן הוא מייצג אותי בבית הדין לענייני תעבורה ומגן עלי מפני שלילת רישיון למספר חודשים, מה שעשוי היה לגרור גם פיטורין ממקום העבודה שלי, שכן תפקידה הוא נהגת מונית שכירה. 

מה עושים אתם שואלים? הכי נכון יהיה בכלל לא לקחת חלק בארוע, לשמור מרחק ולנהוג תמיד כשורה, כמובן, אבל אם כבר קרה, ונמצאת מעורבת בתאונת דרכים, יש לפנות לעורך דין תעבורה מקצועי ומהימן, ולא להתבייש אפילו לדרוש המלצות וסגירת תיקים אחרים של מקרים דומים לשלך. למרות שסביר כי כל מקרה נבחן לגופו, לפעמים שכירת עורך דין טוב יכולה לחסוך הרבה מאוד כאבי ראש ועוגמת נפש מיותרת, ואף הגעה לפשרה מחוץ לכותלי בית המשפט. 

עורך דין תעבורה עשוי לגרום לכם להבין שהתסבוכת -  הכוללת בתוכה עבר, הווה ועתיד, היא, ככלות הכל, ברת פתרון.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה