שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> קניין רוחני
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קניין רוחני
 

סימן מסחר | אושרה הבקשה של חברת Mamas & Papas (Holdings) Limited לביטול סימן המסחר של מר רפאל חן


SZIP

 

שילון צוקרשטיין ושות' הוא משרד עורכי דין ועורכי פטנטים העוסק בפטנטים, סימני מסחר, מדגמים, זכויות יוצרים, זכויות מטפחים, דיני מחשבים ואינטרנט וכדומה. אנו עוסקים בהגנה על קניינם הרוחני של לקוחותינו ברחבי העולם - צלצל עכשיו לייעוץ 03-7585777.

 
 

 

הבקשה לביטול סימן מסחר 207395 מכוח סעיף 41 לפקודת סימני המסחר הוגשה ביום 31.5.12, כשלוש שנים ושבועיים מיום רישום סימן המסחר.


הודעה על הבקשה נשלחה למר חן אך משלא הגיב נתבקשה חברת  Mamas & Papasלהציג את הראיות אשר בהתבסס עליהן מבוקש הביטול. הראיות כללו תצהיר של חוקרת פרטית ששכרה Mamas & Papasבו מצוין היעדרו של סימן המסחר מאתרי אינטרנט ומרשתות ביגוד (ואף מחנות הבגדים של בעל הסימן). מר חן לא הגיש את תגובתו לראיות ולמעשה כלל לא הגיב מתחילת הליך הבקשה לביטול. לאור המצב קבעה כב' הפוסקת בקניין רוחני, הגב' יערה שושני כספי, כי סימן המסחר יבוטל עקב היעדר שימוש וכי מר חן יחויב בתשלום ההוצאות בגין הליך ביטל סימן המסחר בסך 2000 ₪ בתוך 20 יום מיום ההחלטה.

 

מתוך ההחלטה:

"כידוע, קיים קושי בהוכחת עובדה שלילית (ראו: א' הרנון, "דיני ראיות" הוצאת הדפוס האקדמי י-ם התשל"ד 1974 בעמ' 23). בענייננו, נדרשת מבקשת הביטול להוכיח כי בעל הסימן חדל מלעשות שימוש בסימן למצער במשך שלוש השנים שקדמו להגשת הבקשה שבפני.
ממועד פתיחת הליך בקשת הביטול ועד עצם מועד כתיבת החלטה זו, בעל הסימן ובא כוחו מילאו פיהם מים ולא טרחו להגיש תגובתם. בתאריך 21.2.2013 התקבל במזכירות בית הדין אישור המצאת הראיות לב"כ בעל הסימן ואולם, עד מועד כתיבת החלטה זו לא הגיש בעל הסימן  את תגובתו לבקשת הביטול או את ראיותיו בהליך. 
בהעדר תגובה וראיות מטעם בעל הסימן לבקשת הביטול, חרף ידיעתו הברורה על ההליך הננקט, סבורתני כי יש לראות בתצהיר יחזקאלי כראיה לכאורה, אשר בהעדר ראיות נגדיות מטעם בעלת הסימן יש בה בכדי להטות את הכף לטובת מבקשת הביטול.
לאור האמור לעיל, הריני נעתרת לבקשה וקובעת כי סימן המסחר יבוטל בהעדר שימוש בו, וזאת בהתאם לסעיף 41 לפקודההקובע כי לרשם הסמכות לבטל סימן מסחר רשום אשר לא היה בו שימוש בתוך שלוש השנים שקדמו לבקשת הביטול.
בהתחשב בכלל השיקולים לפסיקת הוצאותיו של בעל דין, הריני מחייבת את בעל הסימן בהוצאות ושכ"ט עורכי דינה של מבקשת הביטול בסך כולל של 2,000 ₪. סכום זה ישולם תוך 20 יום מהיום, שאחרת יישא הפרשי הצמדה וריבית כחוק מהיום ועד ליום התשלום בפועל."

 

סימן מסחר 207395 (בקשה לביטול)כב' הפוסקת בקניין רוחני הגב' יערה שושני כספי7 במרץ 2013


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה