שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> חוק ומשפט -> קניין רוחני
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קניין רוחני
 

פטנט | דחיית בקשות להחזרה לתוקף של פטנטים שנזנחו


SZIP

 

שילון צוקרשטיין ושות' הוא משרד עורכי דין ועורכי פטנטים העוסק בפטנטים, סימני מסחר, מדגמים, זכויות יוצרים, זכויות מטפחים, דיני מחשבים ואינטרנט וכדומה. אנו עוסקים בהגנה על קניינם הרוחני של לקוחותינו ברחבי העולם - צלצל עכשיו לייעוץ 03-7585777.

 
 

 

דחיית הבקשה להחזר תוקף לפטנט של מר יהושע מסינגר

 

מר יהושע מסינגר הגיש ביום 2.1.13 בקשה להחזר תוקף של פטנט 120951 לרשות הפטנטים, המדגמים וסימני המסחר אשר פקע מכיוון שלא שולמה אגרת החידוש. בקשה זו לא לוותה בתצהיר כפי שנדרש בתקנה 89 לתקנות הפטנטים וביום 6.1.13 קבעה כב' סגנית רשם הפטנטים, הגב' ז'קלין ברכה, שעל מר יהושע מסינגר להגיש תצהיר לתמיכה בבקשה להחזרת תוקפו של פטנט 120951. מכיוון שהתצהיר לא הוגש גם לאחר ההוראה לעשות כן מיום 6.1.13, החליטה כב' הסגנית על דחייה של הבקשה להחזר תוקף לפטנט.

 

מתוך ההחלטה:

"ביום 2.1.2013 הגיש הבקשה בקשה להחזר תוקף פטנט שפקע בשל אי תשלום אגרת חידוש. לבקשה לא צורף תצהיר כנדרש בתקנה 89 לתקנות הפטנטים (נוהלי הרשות, סדרי דין, מסמכים ואגרות), התשכ"ח – 1968.
בהחלטתי מיום 6.1.2013 הוריתי על הגשת תצהיר לתמיכה בבקשה.
תצהיר כאמור לא הוגש.
לפיכך הבקשה נדחית."

 

פטנט 120951 (בקשה להחזר תוקף)כב' סגנית רשם הפטנטים הגב' ז'קלין ברכה, 5 בפברואר 2013

 

אושרה הבקשה להחזרת תוקף לפטנט של חברת AVANCE MEICAL DEVICES INC

תוקפות של פטנט 184667 פקע, בשל אי תשלום אגרת החידוש השנייה, ביום 20.1.12. חברת AVANCEהגישה, באמצעות משרד עורכי פטנטים מטעמה, בקשה להחזרת תוקף הפטנט. בתצהיר שצורף לבקשה טענה החברה כי אי תשלום אגרת החידוש נגרם בשל טעות אנוש במשרדי החברה. ליתר דיוק, סמיכות הזמנים לתשלום אגרת החידוש בראשונה והשנייה יצרה מצב בו עובדי החברה חשבו שהחשבונית שקיבלו עבור תשלום אגרת החידוש הראשונה מתייחסת למעשה לאגרת החידוש השנייה ולכן לא הודיעו למשרד עורכי הפטנטים הפועל בשמם שהחברה מעוניינת בתשלום אגרת החידוש השנייה. פקיעת הפטנט התגלתה בזמן בירור שעשתה חברת AVANCEעם נציגיה בישראל בנוגע לסימני מסחר שרשומים על שמה ולאחר מכן הוגשה הבקשה להחזרת תוקף לפטנט.
כב' סגנית רשם הפטנטים, הגב' ז'קלין ברכה, אישרה את הבקשה להחזרת תוקף לפטנט והורתה על פרסום הבקשה.

 

מתוך ההחלטה:

"הבקשה שבפניי הוגשה ביום 3.2.2013 לאחר שלמבקשת נודע על דבר הפקיעה ביום 8.1.2013. לבקשה צורף תצהירה של גב'Aragon  Jackie, חשבת החברה המבקשת. בשל טעות בחברה המבקשת, שנבעה מסמיכות הזמנים לתשלום אגרות החידוש הראשונה והשנייה, סברו עובדי החברה כי החשבונית שנשלחה להם בגין תשלום אגרת החידוש הראשונה ושכר טרחת נציגיהם בישראל הינה בגין אגרת החידוש השנייה. בשל כך לא ניתנו הוראות מתאימות לתשלום אגרת החידוש השנייה.

בבדיקה שעשתה החברה עם נציגיה בישראל בנוגע לסימני מסחר הרשומים על שמה, ביררה גם את סטטוס הפטנט שבבעלותה. במועד זה הובהר לה כי הפטנט פקע ולפיכך פעלה להגשת הבקשה שבפניי.
המצהירה מדגישה את חשיבותו של פטנט זה לחברה המבקשת ומבהירה כי לא רצתה בפקיעת תוקפו.
לנוכח האמור בבקשה ובתצהיר שצורף לה, מולאו התנאים הקבועים בסעיף 60 לחוק.
לפיכך אני מורה על פרסום הבקשה."

 

פטנט 184667 (בקשה להחזר תוקף)כב' סגנית רשם הפטנטים הגב' ז'קלין ברכה, 5 בפברואר 2013


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה