שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 
במאמר זה מידע מידע לבעלי עסקים על הפקת חשבונית ממוחשבת ולמה היא עדיפה על פני הדפסת מסמכים ידנית.
המשך קריאה
אחסון אתרים טוב, הינו חלק משמעותי בכל התהליך הקמה ושיווק של העסק בעולם הווירטואלי. אז איך ניתן למנוע טעויות? האם אחסון חינם - הוא באמת חינם?
המשך קריאה
כותרות Expires  מאפשרות לדפדפן שלך לדעת אם להציג גרסה מאוחסנת של הדף ורכיבים שלו או להוריד גרסאות מעודכנות של הקבצים. על ידי הגדרת פרק זמן שהגולש מגיע לגלישה באתר שלך, יסייע לך לשפר את זמן הטעינה של האתר מה שכדאי לעשות כשמבצעים קידום אתרים.
המשך קריאה
חברות קידום אתרים- יציגו תכנית עבודה על מנת לבצע את תהליך הקידום באופן היעיל, האפקטיבי והמשמעותי ביותר. כידוע, ישנם שני סוגים מרכזיים של קידום אתרים- אחד נחשב קידום אתרים ממומן ודרכו ניתן בפועל להגיע בזמן קצר למדי לראש רשימת תוצאות החיפוש- מדובר אמנם בתוצאה איכותית בטווח הקצר, ואולם גם התוצאות יישארו אך ורק בטווח הקצר.
המשך קריאה
אחסון אתר אינטרנט נשמע כמו החלק הפחות מעניין בכל הקשור לאתר האינטרנט שלכם אבל למעשה מדובר בבסיס עליו יושב האתר וכל מה שסביב לו. כדי שתהיה הצלחה חייבים בסיס טוב ולכן כדאי לבחור חברת שירותי אחסון אתרים מקצועית עם שרתים חדישים המתאימים לדרישות עולם האינטרנט של היום.
המשך קריאה
בשנים האחרונות פרצו לחיינו מערכות שונות וידידותיות שמאפשרות לנו לבטא את היצירתיות שלנו ברחבי הרשת ללא ידע מתקדם בקוד. מה האפשרויות ולאן ניתן עוד להגיע? כל זאת ועוד...
המשך קריאה
גיל 18 אומר לנו המון, עוברות בנו אין סוף מחשבות, חוויות, ולחלקינו זיכרונות מהגיל המשובח הזה. התקופה הזאת מביעה חירות, ההחלטה מה לעשות בהמשך החיים, לאן נרצה להתגייס, היכן לעבוד כרגע ואם בכלל, אך לקראת הגיל הזה אנו מבינים כי הדרך לעצמאות כלכלית אינה פשוטה כלל.
המשך קריאה
רוצים למסור הודעה חשובה לכמות גדולה של אנשים בו זמנית? יש לכם אירוע מרגש שתרצו לשתף את כולם? תוכנה לשליחת SMS מספקת לכם את כל האפשריות לרגש, להפתיע או להודיע בדרך הקלה ביותר. דרך בעלות זולה, בעלת יעילות אשר מטרתה לשלוח את ההודעה לכמה שיותר נמנעים ביודעין כי הן תגענה ליעד הראוי בזמן הנכון.
המשך קריאה
אחד הדברים המיוחדים בתחום האינטרנט הוא שבעזרת תקציבים לא גדולים במיוחד, אתה יכול להביא יחסית הרבה תנועה לתוך אתר האינטרנט שלך, כאשר כל הכלים לכך כבר קיימים אצלך במחשב כמעט בחינם. נכון שזה לא באמת חינם, אבל יחסית לסכומים שעולה לפרסם מחוץ לרשת, הסכומים הם באמת הזויים ומצחיקים.
המשך קריאה
למדו איך לבחור את השירות הנכון ועל איזה מערכת להתבסס
המשך קריאה
1-10 מתוך 135 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה