שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

אופטימזציה יעילה


rina
 
 

 

עולם קידום האתרים כמו שבטח כבר נוכחתם לדעת- הוא עשיר ומגוון ומכיל מכלול של מושגים ושימושים שונים. את המילה אופטימזציה של האתר חייבים להכיר בעת התהליך המורכב של קידום אתרים.

 מה זה בכלל אופטימזציה של האתר? זה הוא שם כולל לכלל הפעולות שאתם כמקדמים עושים, על מנת לסייע למנועי החיפוש "להבין" את אתרכם וכמובן על ידי כך להביאו לדירוג הגבוה ביותר בהם. ניתן לומר שהאופטימזציה זה הוא מאין תהליך שלם שעובר האתר שלכם כדי להפוך לאופטימלי לכולם- ללקוח הגולש, שיהנה מהאתר עד כמה שניתן, ויחד עם זאת למנועי החיפוש השונים.

אז כמו שכבר אמרתי באופטימזציית האתר נכללות פעולות שונות ורבות. אציין בפניכם כאן כמה מתוכן:

·         נושא חשוב שיש לשים לב אליו - תגיות מילות מפתח. תגית מילות מפתח, אלו הן מילות המפתח שמאפיינות את האתר שלכם ואלן הן לרוב גם מילות החיפוש שהגדרתם. המילים נרשמות באזור המתאים כאשר הן מופרדות בפסיקים זו מזו. הנושא כמובן חשוב אך יש לשים לב שעל פי תחזיות רבות בעולם האינטרנט הפרמטר הזה מאבד את כוח השפעתו על הפייג' ראנק של האתר מבחינת גוגל.
 

·         כמו כן יש לשים לב לכותרת העמוד. הכותרת מקבלת "יחס אישי" ממנועי החיפוש- ונמדדת כאחד הפרמטרים המשפיעים על ציון האתר. הכותרת צריכה להיות רלוונטית וקלילה- למציאה קלב בגוגל. יש לוודא כי מופיעות בה מילים שאנשים יחפשו- גם אם לא יכתבו בסמיכות, גוגל יודע לעשות צירופים גם ממילים שלא עומדות בסמיכות זו לזו.
 

·          תגית מטא נוספת שיש להתייחס אליה היא תגית התיאור. לכל עמוד ועמוד באתר יש את המקום לציין את תיאורו, וכמובן שיש מטא תאור כללי לאתר כולו. התגית הזו מתארת בקצרה את תוכנו את העמוד הספציפי באתר. מובן למה הדבר חשוב- כך גוגל "ידע ויבין" את אתרינו ואת תוכנו, אך החשיבות של מטא תוכן נמדדת אף מעבר לכך, יש בתיאור התוכן של העמוד גם היבט של פרסום באינטרנט, היבט שיווקי של אתרכם- ועל כן החשיבות היא גבוהה מאד.
אז איך בעצם זה עוזר לשיווק האתר? בפשטות זאת משום שזה התיאור שיופיע גם בגוגל בחיפוש, ככל שהתוכן יהיה קצר וקולע כך ימשוך יותר ויותר לקוחות סקרניים להציץ לאתרכם- ואולי הם ישארו בו ויעלו לכם את ההכנסות.
מומלץ מאד שתגית התיאור תכיל את מילת המפתח העיקרית שעליה אתם מתמקדים בקידום האתר.

חשוב לציין שגוגל יציג בחיפוש את התוצאות שמופיעות במקום זה או אחר בהם מילות החיפוש. במידה והמילים לא מופיעות בתיאור, הוא כלל לא יוצג במנוע חיפוש, ובמקומו הוא יציג משפט כלשהו מכלל האתר שכן מופיעה מילה המפתח שמחפשים ברגע זה.
ולכן כבר בשלב של בניית אתריםיש לשים לב למקם במקומות הנכונים את מילות המפתח- על מנת שלמנועי החיפוש יהיה קל לשלוף אותם בעת החיפוש, ולכם יהיה תהליך קידום יעיל יותר.

 

כל אחד מהעמודים באתר צריך להכיל את שלושת התגיות שאנחנו דנו בהם כרגע. שימו לב שלא יהיו מעותקות מעמוד לעמוד, זה יעשה את התהליך פחות אפקטיבי ואמין. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה