שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

איך אחסון אתרים הופך עסקים למצליחים


אבי ביטון
 
 

 

מיליוני גולשים באינטרנט, והכתובת כבר חקוקה מול הפנים. בכל מקום אליו נגיע, כל עסק בו נקבל שירות וכל תחום בחיינו כבר טובל עד צוואר בקישורי רשת שונים. בין אם ברשתות חברתיות, תחרויות שונות וקהילות אינטרנט חברתיות – אתר אינטרנט מעוצב וראוי לשמו שהוקם באמצעות חברת בניית אתרים הינו הצעד הראשון ההכרחי להגדלת הרווחים (אם לא לשמירה על מחזור כספים קבוע, לאור התחרות הגבוהה באינטרנט), הגדלת ההכרה בקרב הציבור בעסק שלך ובשירות שאתה מציע, ולמעשה לקיום העסק באופן כללי, אם להישאר מעודכנים.

אחסון אתרים – השטח הפרטי שלך ברשת

רכישת דומיין, היינו, שטח פרטי ברשת האינטרנט, הינו הצעד השני המתבקש לשמירה על האתר מעודכן ובלתי פגיע, וכזה, ניתן לרכוש באופן עצמאי או באמצעות חברת אחסון אתרים המציעה שירותים כוללים של אספקת תוכנות שימושיות למשרד, שירותים מוספים כמערכות שירות לקוחות וניהול ספקים, תמיכה אונליין לכל מגוון היישומים המקבלים שימוש במהלך העבודה השוטפת ועדכונים תמידיים של חידושי תוכנה וכדו'. רכישת דומיין באמצעות חברת אחסון אתרים בתחילת הדרך הינה הבטחה להצלחתו ושגשוגו של האתר בהמשך הדרך.

לרב, מציעות חברות אחסון אתרים וחברות בניית אתרים את שני השירותים במקביל, כאשר לאלו מתווספים שירות של קידום אתרים המבטיח את מיקומו בעמוד הראשון של גוגל ושירות של עיצוב אתרים, למראה חזותי מעודכן, קורץ, ומזמין.

בניית אתרים מקצועית וקידום האתר מדי יום

תהליך בניית אתרים אינו עניין של מה בכך ואינו ראוי לכל חובבן בתחום, שכן בניית אתרים הינה תורה אינטרדיסצפלינרית הכוללת בתוכה מידע רב המושתת על ההבנה בתחום היישומים השונים הדרושים לצורך בניית אתרים בשקלול של מראהו החיצוני ופונקציות נגישות, הנבנות על בסיס נתוני מידע של העסק הספציפי, כגון קהלי יעד רלוונטיים, צינורות שיווק נכונים ויעילים, מערכות מותאמות לעסק באופן ייחודי והקניית מיומנויות תפעוול האתר להנגשתו לקהל הגולשים, היינו, קהל הלקוחות הפוטנציאלי.

כדי להבטיח את הגדלת הרווחים, שמירה על פופולאריות ורלוונטיות, ושמירה על מיקום האתר בעמוד הראשון של גוגל, כמו גם מיצוב ההכרה בתדמיתו הציבורית של העסק ושמירה על עדכניותו התמידית, ייצור תכנים חדשים בקצב שוטף, עדכון האתר בהתאם לממשקים שונים, שדרוגו באמצעות מילות מפתח יעילות והבטחה של תפעול עסק יעיל ושוטף על ידי שימוש בלתי פוסק ונטול הפרעות כגון חוסר הכרת תוכנות או התקלות בבעיות תפעול שונות, הצעד החכם ביותר עבור כל עסק הינו פנייה לחברת בניית אתרים מקצועית ושירות של אחסון אתרים המבטיח את מיקומו הגבוה בגוגל – תמיד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה