שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 
לכתוב כותרת מנצחת נראה קל לרוב האנשים אבל זאת בגלל שהם רק חושבים על הזוית השיווקית והאנושית אבל כדי לעשות כותרת מנצחת באמת חייבים לקחת בחשבון גם את גוגל
המשך קריאה
אחד הדברים המעצבנים בעולם, הוא להצטרך מאד מספר של טכנאי מחשבים במרכזבהתראה קצרה בלי שמספר זה יהיה קיים ברשימת אנשי קשר סלולארית שלכם. הרבה פעמים תצטרכו לפצוח במסע חיפוש. כדי להתגבר על הבאסה  כדאי לצייד את רשימת אנשי הקשר שלכם במספרים חשובים. למשל, מספר של איש מקצוע המהווה טכנאי מחשבים רמת אביב, הוא מספר שחשוב שיהיה זמין עבורכם לשימוש.  
המשך קריאה
לקראת חג הפסח כולם מסדרים ומנקים את הבית, אבל לא תמיד חושבים שגם מחשב זקוק לתחזוקה שותפת  ולסדר וארגון מחדש. בשביל זה לא חייב למצוא עזורת טובה וגם לא לפנות ימים שלמים, מספיק לשבת ערב אחד בנחת וזה כבר יראה אחרת.
המשך קריאה
במאמר זה מידע מידע לבעלי עסקים על הפקת חשבונית ממוחשבת ולמה היא עדיפה על פני הדפסת מסמכים ידנית.
המשך קריאה
אחסון אתרים טוב, הינו חלק משמעותי בכל התהליך הקמה ושיווק של העסק בעולם הווירטואלי. אז איך ניתן למנוע טעויות? האם אחסון חינם - הוא באמת חינם?
המשך קריאה
כותרות Expires  מאפשרות לדפדפן שלך לדעת אם להציג גרסה מאוחסנת של הדף ורכיבים שלו או להוריד גרסאות מעודכנות של הקבצים. על ידי הגדרת פרק זמן שהגולש מגיע לגלישה באתר שלך, יסייע לך לשפר את זמן הטעינה של האתר מה שכדאי לעשות כשמבצעים קידום אתרים.
המשך קריאה
חברות קידום אתרים- יציגו תכנית עבודה על מנת לבצע את תהליך הקידום באופן היעיל, האפקטיבי והמשמעותי ביותר. כידוע, ישנם שני סוגים מרכזיים של קידום אתרים- אחד נחשב קידום אתרים ממומן ודרכו ניתן בפועל להגיע בזמן קצר למדי לראש רשימת תוצאות החיפוש- מדובר אמנם בתוצאה איכותית בטווח הקצר, ואולם גם התוצאות יישארו אך ורק בטווח הקצר.
המשך קריאה
אחסון אתר אינטרנט נשמע כמו החלק הפחות מעניין בכל הקשור לאתר האינטרנט שלכם אבל למעשה מדובר בבסיס עליו יושב האתר וכל מה שסביב לו. כדי שתהיה הצלחה חייבים בסיס טוב ולכן כדאי לבחור חברת שירותי אחסון אתרים מקצועית עם שרתים חדישים המתאימים לדרישות עולם האינטרנט של היום.
המשך קריאה
בשנים האחרונות פרצו לחיינו מערכות שונות וידידותיות שמאפשרות לנו לבטא את היצירתיות שלנו ברחבי הרשת ללא ידע מתקדם בקוד. מה האפשרויות ולאן ניתן עוד להגיע? כל זאת ועוד...
המשך קריאה
גיל 18 אומר לנו המון, עוברות בנו אין סוף מחשבות, חוויות, ולחלקינו זיכרונות מהגיל המשובח הזה. התקופה הזאת מביעה חירות, ההחלטה מה לעשות בהמשך החיים, לאן נרצה להתגייס, היכן לעבוד כרגע ואם בכלל, אך לקראת הגיל הזה אנו מבינים כי הדרך לעצמאות כלכלית אינה פשוטה כלל.
המשך קריאה
1-10 מתוך 138 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה