שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

איך לפתוח חנות וירטואלית


NeTarget

נט טארגט חברה לבניית אתרים מספקת פתרונות אינטרנט כוללים - שירותי בניית אתרים, קידום אתרים, ניהול אתרים, ניהול מדיה חברתית ועוד.

 
 

 

למי מתאים לפתוח חנות וירטואלית

 

רכישתם של מוצרים ושירותים באמצעות חנויות וירטואליות תופסת בהדרגה מקום של כבוד במסחר המקומי והעולמי. זאת מאחר והשיטה החדשנית מאפשרת לאנשים לבצע רכישות בקלות וביעילות, מקצרת את תהליכי המכירה עבור הלקוחות ובעלי העסק, וכרוכה בעלויות נמוכות בהרבה בהשוואה לפתיחתה של חנות רגילה. אין פלא איפה, שבעלי עסקים רבים בימינו מעוניינים לפתוח חנות וירטואלית, ומדי יום ביומו נפתחות חנויות חדשות ברשת האינטרנט בעוד המסחר האלקטרוני רק הולך וגדל.

 

חנות וירטואלית מתאימה לכל סוגי העסקים

 

על פי נתונים עדכניים, כשמונים אחוזים מכלל ציבור הצרכנים הישראלי גולש ברשת האינטרנט, ורבים מבין הגולשים מבקשים לבצע דרכה רכישות במגוון רחב של תחומים. על כן חנות וירטואלית עשויה להתאים לעסקים רבים, וביניהם:

עסקים מתחילים – רשת האינטרנט מספקת פלטפורמה זהה שאיננה מבדילה בין עסק מתחיל, ותיק או גדול.   לכן על ידי השקעה נכונה בחנות וירטואלית יכולים בתי עסק חדשים למנף את עצמם ולהצליח באופן ניכר לעומת בית עסק רגיל. יזמים - חנות וירטואלית מתאימה גם ליזמים ואנשי עסקים שאין בידיהם בית ממכר רגיל. כל שנדרש הוא מקום לאחסן את הסחורה, אתר המנוהל היטב ושירות משלוחים יעיל לבית הלקוח. עסקים ותיקים- חנות וירטואלית מאפשרת לבעל העסק להגדיל את קהל לקוחותיו מעבר לגבולות הפיזיים שמציבה חנות רגילה, ולמעשה לפתוח סניף נוסף דרך האינטרנט בעלויות הקמה ותפעול חסכוניות. רשתות גדולות- באמצעות חנות וירטואלית יכולים רשתות ועסקים גדולים למתג את עצמם, להגדיל את אחוזי המכירות, לחשוף את העסק לקהלי יעד חדשים, לפלח את קהל הלקוחות ולהכיר את צרכיו טוב יותר, ואף ליצור מועדוני לקוחות.

 

חנות וירטואלית - לא בכל מצב 

 

אמנם מרבית בתי העסק עשויים להפיק יתרונות משמעותיים מפתיחת חנות וירטואלית, אך קיימים מצבים בהם אלטרנטיבות אחרות יכולות להיות יעילות יותר. לדוגמא, עבור עסקים המתמקדים במכירת שירות או מוצר אחד ואינם נדרשים לקטלוג מוצרים מפורט, יעשה אתר תדמית את העבודה באופן מיטבי. כמו כן, חשוב לזכור כי חנות וירטואלית הינה עסק לכל דבר ועל מנת שתצליח יש צורך להשקיע בה זמן ומשאבים. לבעל עסק שאינו מוכן או יכול לבצע השקעה זו עדיף לוותר על התחום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה