שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

אתר משחקים חינם


opacity

בברכה שחר,

מנהל אתר משחקים ברשת כיף פה

 
 

השפע והמבחר הרב שמציעים לנו היום אתרי האינטרנט מאפשרים לנו לעשות באמצעות המחשב כמעט הכל: לבצע קניות של בגדים ואפילו של מוצרים בסיסיים, להזמין פיצה עם שליח עד הבית, לדבר עם המשפחה שלנו מסביב לעולם באמצעות תוכנות VoIPכדוגמת ה-Skype, ולהחזיק באתרי אינטרנט לעסק על מנת להרחיב את פעילותינו העסקית. וזה לא רק אנחנו, גם הילדים שלנו משחקים משחקי רשת מדי יום באמצעות אתר משחקים חינם שכולל בעבורם את כל משחקי הרשת תחת קורת גג אחת. אתר משחקים חינם הוא עוד חלק מהשפע שעולם האינטרנט מציע בעבורנו.

אם חשבנו שמיצינו את האינטרנט במחשב והילדים שלנו שיחקו הרבה באמצעות אתר משחקים חינם, כנראה שעוד לא ראינו את הכל. מומחי אינטרנט סבורים כי האינטרנט שאנחנו מכירים במחשב יעבור אלינו כטכנולוגיה ניידת אל מכשירי הסלולר. סביר להניח שנישאר מעודכנים ומחוברים 24/7 לרשת האינטרנט. מתוך סקר שנערך בארצות הברית עולה כי 11% מהנשאלים היו מוכנים להתקין שבב אשר היה מסוגל לחבר את המוח שלהם לאינטרנט באם הדבר אינו מסוכן לבריאות.

יתר על כן, תארו לכם כי אתר משחקים חינם אשר מאפשר לילדים שלנו לשחק בכיף וללא עלות נוספת מלבד חבילת הגלישה באינטרנט יגיע גם הוא למכשירי הסלולר של ילדינו, האם הם ישחקו כל הזמן? קודם כל, סביר להניח שכן. אם ברוב הזמן הפנוי שלהם הילדים משחקים במחשב ונכנסים אל אתר משחקים חינם, סביר להניח שהם יעשו זאת בכל שעה פנויה שתהייה להם. לכן מומלץ לעקוב אחר ההתפתחות הטכנולוגית הזאת, אשר עלולה לרתק את הילדים שלנו גם למסכי המחשב וגם למסכי הסלולר.

האינטרנט והטכנולוגיה עתידה רק להתפתח. אפשר לראות את זה גם אם מסתכלים אחורה. אם פעם שיחקנו במשחקי מחשב כמו פק-מן או סופר מריו, היום הם חוזרים כקלאסיקות של משחקים ומופיעים בתוך אתר משחקים חינם בקטגוריה של משחקי קלאסיקות. זאת אומרת, שגם בעתיד המשחקים שהיום מופיעים בתוך אתר משחקים חינם לא יהיו משחקים פופולאריים בעוד 10 או 15 שנה. הטכנולוגיה מתפתחת ואיתה גם הרצונות של הילדים ועולם המשחקים באינטרנט בפרט ובמחשב בכלל


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה