שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

אתר רספונסיבי - שאלות ותשובות


רותםשמואלי

רותם שמואלי

 
 

בעל עסק שרוצה לבנות אתר רואה בכל מקום את צמד המילים הלא ברור כל כך "אתר רספונסיבי". אנשים שלא באים מהתחום לא ידועים בהכרח מה זה אתר רספונסיבי, מה המשמעות של כך ועד כמה זה חשוב לו לאתר ולכן אני פה בכדי להסביר.

מה זה אתר רספונסיבי? אתר רספונסיבי הוא אתר אינטרנט שבנוי בצורה כזאת שהוא מותאם לכל מחשב או כל מכשיר שממנו גולשים באתר. זה אומר שהוא מתאים את עצמו לכל גודל של מסך ושבכל מקום שממנו תגלשו באתר האתר יהיה נוח וברור לקריאה ונוח לשימוש מבחינת תפריטים וחווית משתמש.

למה צריך אתר רספונסיבי? אתר רספונסיבי צריך מכמה סיבות. הסיבה הראשונה היא מבחינת הגולשים. יש לא מעט גולשים היום שגולשים מהטלפונים שלהם והם רוצים להשתמש באתר שלכם בנוחות, אם האתר לא יהיה נוח, הם יצאו ואתם תפסידו, אם האתר נוח, כבר הרווחתם מהאתר הרספונסיבי. סיבה נוספת היא מבחינת קידום, מנועי החיפוש חושבים על הגולשים כשהם מתעדפים אתר כזה או אחר ברשימת תוצאות החיפוש, אם האתר שלכם יהיה רספונסיבי, הוא יזכה לנקודות יתר בקידום האורגני בגוגל.

מי בונה אתר רספונסיבי? כל עסק בניית אתרים יכול לבנות אתר רספונסיבי, אין שום סיבה שהבניה של האתר הרספונסיבי לא תיכלל בחבילה הנוכחית של בניית אתר ותימכר ב'תוספת' אלא אם כן אתם מעוניינים לבנות אתר גדול מאוד או שאתם מעוניינים להפוך אתר רספונסיבי לאתר קיים. בניית אתר רספונסיבי היא לא בהכרח בניה של אתר נפרד, אלא אותו קוד שמוצג בצורה אחרת במכשירים השונים.

כמה עולה אתר רספונסיבי? היום עסקים מציעים את האתר הרספונסיבי לאתרי תדמית ככלול במחיר. מעבר לזה, המחירים משתנים מחברה לחברה ומסוג אתר לסוג אתר ולכן לא ניתן לתת לכם 'ממוצע' אך אם אתם מחפשים אתר תדמית, כלול במחיר נשמע הוגן בהנחה שהמחיר של האתר הוגן מלכתחילה.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה