שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

אתרי אינטרנט


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

אתרי אינטרנט הם הדרך שלנו לנוע על "הפלנטה" שנקראת אינטרנט. הם מאפשרים לנו לקבל מידע, להחליף מידע וליהנות מה לצרכינו האישיים וכן, גם לצרכינו העסקיים. אז כיצד ניתן לבלוט בעולם שכולו אתרים תוססים?

אתר אינטרנט – כיצד להפוך מאתר "גוסס" לאתר "תוסס"?

רגע, עצור. אתה צודק אבל אתה צודק רק באופן חלקי. לעיצוב המרהיב שלך אמנם חלק גדול ומשמעותי בכל הנוגע לכך שהגולש יישאר באתר שלך אך האם אתה לא מפספס משהו? לממשק המשתמש חשיבות רבה בנוגע לכותרת עמה התחלנו – הפיכתו של אתר לתוסס.

ממשק גלישה בתנועה באתר מוכרח להיות וידידותי למשתמש על מנת שהליך קידום עסקים באינטרנט יהפוך מוצלח. חובה לספק למבקרים ממשק שיאפשר להם לדעת היכן כל דבר שהם מחפשים נמצא, גופנים בצבעים גדולים ונוחים לקריאה, מפת אתר ברורה ואפילו שורת חיפוש באתר עצמו בכדי שהגולשים יוכלו להתנועע בקלות.

חברת קידום אתרים העוסקת בתחום קידום עסקים קטנים וגדולים כאחד ונמצאת בתחום זמן רב, יודעת מהן הנקודות עליהן יש לשים דגש בכדי שהאתר יצליח להביא גולשים ולא פחות חשוב מכך – על מנת שהאתר יצליח לגרום להם להישאר בו.
קידום אתרים אורגני, ממומן, שיווק ברשתות חברתיות – כל אלו לא יוכלו "להפעיל את קסמיהם" במידה והאתר עצמו לא מצליח לספק לגולש את אשר הוא חיפש בו מלכתחילה.

תמונות ותוכן

חברת קידום אתרים ברמה מקצועית גבוהה מבחינה שיש למשוך את הגולש ולספק לו "גירויים" על ידי סרטונים, תמונות (וכמובן שהיא עושה להם את כל התהליכי הקידום הנדרשים בהעלאתם) לצד תוכן מעניין שבאמת מצליח לענות על צרכיו של הגולש. זהו למעשה ההבדל בין אתר בעל קלף מנצח לבין אתר שפשוט לא מצליח להתרומם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה