שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

בונים אתר בפייסבוק


טל אור

Bloo הקמת אתרים באינטרנט – רוצים אתר תדמית, גלריית תמונות או מערכת ניהול תוכן מתקדמת? ב-Bloo פתרונות כוללים לעסק – אתרי אינטרנט , תכנים מאמרים וקידום. התקשרו 077-4602099 או צרו קשר באתר שלנו http://www.bloo.co.il
 

 
 

הרשתות החברתיות מהוות חלק בלתי נפרד מעולם האינטרנט, חלק ניכר מהגולשים מבלים בכל יום שעות ארוכות ברשת הפייסבוק, גוגל פלוס וטוויטר . בעל עסק שמבקש למצות את פוטנציאל השיווק שקיים ברשת נדרש לפעול גם ברשתות החברתיות. אתר בפייסבוק אפשר להקים בעזרת אנשי מקצוע מיומנים להקמת אתרים וניהול פרויקטים של שיווק ברשתות חברתיות. מורכבות התהליך והתקנות הרבות בתחום דורשות שכירת אנשי מקצוע מיומנים ספציפית לתחום הזה.

אנשי מקצוע שפועלים בתחום מספקים מענה לבעלי עסקים קטנים וגדולים שמבקשים להקים אתר בפייסבוק או דף אוהדים. הקמת האתר דורשת כישורי עיצוב וניהול פעילות ערה ברשת החברתית. חשוב לציין כי הקמת אתר מהווה רק את השלב הראשון בתהליך, עם סיום תהליך הבנייה יש לתחזק את העמוד באופן יומיומי, לעורר פעילות של מבקרים באתר, השארת תגובות ולחיצות על כפתור ה"לייק" המפורסם.

התחלת עבודה ברשת הפייסבוק

בשלב הראשון חשוב להבין כי פעילות במסגרת אתר בפייסבוק שונה מפעילות אישית של אדם פרטי שמנהל קשרים חברתיים ברשת. האתר מוקם בפייסבוק בכדי לגייס לקוחות ולהגדיל חשיפה של לקוחות חדשים לשירותי העסק. הצלחת פעולת השיווק באתר כרוכה בפעילות ערה בעמוד, פרסום מבצעים ותגובות שמעודדות פעילות ורכישות של מוצרים.

בניית אתר בפייסבוק אפשר לעצב בצורות שונות ולשלב בו תמונות מיוחדות של בית העסק, לוגו,מאמרים,צבעים, קהילה פעילה של לקוחות , אייקונים, סרטוני וידאו ועוד. רשת הפייסבוק פותחת בפני בעלי העסקים אפשרות לרווחים והתפתחות של החברה אל תחום פעילות חדש לחלוטין. את האתר בונה הצוות בהתאם לאפיון של קהל הלקוחות, העדפות של בעל העסק והגדרת מטרות ויעדים. תכנון נכון מבטיח אפשרות מהירה לקידום האתר והפקת רווחים כמעט בטווח המיידי.

את האתר משיק הצוות המקצועי לרשת רק לאחר השלמת העבודה ובדיקה יסודית של תקינות האתר. בשלב השני לאחר השקת האתר יש להתחיל בגיוס הגולשים אל האתר ועידוד פעילות שוטפת ודיונים על מוצרי החברה ושירותיה. אתר בפייסבוק משמש ככרטיס ביקור של העסק ואמצעי מצוין למיתוג העסק ופנייה ישירה לקהל לקוחות ותיקים וקהל לקוחות חדשים שמהססים ומגששים אודות טיב המוצר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה