שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

בניית אתרים - כיצד להקים אתר איכותי ונכון


טל אור

Bloo הקמת אתרים באינטרנט – רוצים אתר תדמית, גלריית תמונות או מערכת ניהול תוכן מתקדמת? ב-Bloo פתרונות כוללים לעסק – אתרי אינטרנט , תכנים מאמרים וקידום. התקשרו 077-4602099 או צרו קשר באתר שלנו http://www.bloo.co.il
 

 
 

כיום התנאי הראשון לשיווק הוא בניית אתר באינטרנט. אפשרויות השיווק מקבלים עוצמה מיוחדת דרך האינטרנט. כל ענפי המסחר והמקצועות מתפרסמים באמצעות אתר ברשת האינטרנט. אתרים באינטרנט משמשים את כולם באמצעות אתרים מכל מיני סוגים, אתרים מסחריים, פורטלים ואתרי תדמית. כדאי לקבל ייעוץ והכוונה באמצעות חברות המתמחות בבניית אתרים .


בניית אתרים - אודות מיני האתרים המגוונים

 אתר דינאמי וסטאטי הם שני סוגים של אתרים מקובלים. אתר דינאמי זה אתר שבו יש אפשרות לעדכון ולשינוי. באתר דינאמי יש דרך פשוטה לשנות , למחוק או להוסיף תכנים.

 בניית אתרים סטאטיים הם אתרים שאי אפשר לשנות או לעדכן. התוכן באתר האינטרנט נשאר כל העת במצב סטאטי.

 אתר שמהותו מסחר, מומלץ שיהיה אתר דינאמי על מנת שיהיה אפשר לקדמו במנועי חיפוש. מנועי החיפוש אוהבים אתרים המתעדכנים כל הזמן ומדרגים אותם במקומות גבוהים. לפני שפונים לחברה לבניית אתרים כדאי לבדוק את העלויות של אתרים דינאמיים.

 בניית אתרים היא עבודה למקצוענים. כדי שהאתר יצליח צריך לעשות תכנון מסודר ומדוייק. לאחר הגדרת המטרות של האתר, יש לברר על אתרים דומים, ללמוד מטעויותיהם ולבדוק מהן סיבות הכישלון ומהו הגורם להצלחה. בדיקה כללית ומקיפה תמנע טעויות.

 חברת אחסון ושם דומיין מתאימים יועילו ביותר להצלחת האתר. חיוני לדעת לבחור חברת אחסון טובה שתבטיח את זמינות האתר.

 כתיבת תכנים לאתר - אומנם הרבה מעדיפים אתרים בעלי עיצוב מושך ונאה. אך תוכן הכתוב בצורה מקצועית חשוב יותר. כתיבה שיווקית מתאימה זו ההבדל בין הצלחת האתר לבין כישלונו.

 בחירת מילות מפתח - על מנת שהאתר יהיה נגיש על ידי הגולשים, יש לדעת לבחור מילות מפתח מתאימות. בתוך הטקסט יהיו משולבות מילות המפתח המתאימות. כדי לבחור את מילות המפתח המתאימות צריך להתייעץ עם המומחים מחברת בניית אתרים.


בניית אתרים - אל תעשו שגיאות

 עדיף שלא לבנות אתרי פלאש. אומנם, אתרי פלאש הם אתרים יפים התופסים את העין, אבל יש להם חסרונות. אתרי פלאש עולים הרבה יותר לאט, לא תמיד לגולש הממוצע יש סבלנות לחכות עד שהאתר יעלה. אם בחרתם לבנות אתרי פלאש, חשוב לחפש חברת אחסון מקצועית ואיכותית.

 לא כדאי להרבות בפרסומות. ריבוי הפרסומות עלול להרגיז את הגולש הממוצע ולגרום לו לעזוב בזמן קצר את אתר האינטרנט.
 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה