שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

גוגל החליפה את הממשק של כלי מילות מפתח


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

גוגל הינו מנוע החיפוש הפופולארי בעולם. על פי נתונים שונים שולטת גוגל על כ – 90 אחוזים מהיקף בקשות החיפוש המוגשות באינטרנט. יחד עם זאת גוגל אינה יושבת בחיבוק ידיים, אלא ממשיכה לשפר את מנוע החיפוש שלה.

גוגל מכירה בכך שהאתרים מקודמים על ידי מקדמי אתרים מקצועיים. גוגל מכירה בחשיבות של קידום אתרים מקצועי. על מנת לסייע למקדמי אתרים גוגל משיקה כלים סטטיסטיים המאפשרים למקדמי אתרים לקבל תמונה טובה יותר של התקדמות החיפוש, ושל התחרות מולה הם עומדים.

אחד הכלים שעודכנו לאחרונה על ידי גוגל ונמצא בשימוש בתחום של קידום אתרים באינטרנט הוא כלי לניתוח של מילות חיפוש או בשמו הלועזי Google keyword tool. בגרסה המעודכנת נוספו מספר אפשרויות חדשות.

אפשרות ראשונה היא לאפשר לנתח את מילות החיפוש שאינן מקודמות על ידי מקדם של אתר מסוים. לא ניצן לכסות את כל מילות החיפוש האפשריות, לכן מתקדמים במילות מפתח נבחרות. האפשרות לנתח מילות מפתח שלא מקודמות נותנת מבט נוסף על מילות המפתח, ואפשרות לעדכן את תהליך קידום האתר.

אפשרות נוספת היא לנתח את מילות החיפוש לפי קטגוריות. כלומר ניצן להזין קטגוריה מסוימת לחיפוש ולקבל רשימה של מילות חיפוש הפופולאריות ביותר. האפשרות הנ"ל מאפשרת למקדם אתרים לקבל סטטיסטיקה על מילות חיפוש פוטנציאליות. זה מאפשר לקבוע אסטרטגיית קידום אתר חדש שעדיין לא עלה לאוויר, ולא קודם.

כלי זה מאפשר גם אפשרויות רבות נוספות. יחד עם זאת ישנם כאלה שטוענים שדווקא ישנה הרעה ולא שיפור. אנשים שהשתמשו בכלי טוענים שהכלי החדש מסורבל לשימוש, והשימוש בו הוא בזבוז של זמן. טענה נוספת היא שהכלי נותן הרבה עצות במקום לתת תוצאות.

לסיכום, גוגל ממשיכים לחדש את הכלים שהם מעמידים לרשות האנשים המתעסקים בתחום של קידום אתרים. כל כלי חדש נבחן על ידי מקדמי אתרים. חלקם חושבים שהכלי מועיל, חלקם חושבים שהוא לא טוב. בסופו של דבר כל אחד יגבש את הדעה המתאימה לצרכיו ולאופי השימוש שלו בכלי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 5 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה