שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 
השאלות הבסיסיות שאתם צריכים לשאול על אתר רספונסיבי - והתשובות שלהן.
המשך קריאה
במאמר הבא אני הולך לענות על השאלה איך כל אחד יכול להרוויח כסף ברשת ושלא צריך להיות בן אדם מיוחד, עם הרבה מזל או כשרונות מיוחדים כדי להרוויח כסף מהבית. המשיכו לקרוא את המאמר והבינו איך!
המשך קריאה
בתרגום טקסט אנו לוקחים מקור מסוים ומתרגמים אותו לשפה אחרת, תוך כדי שאנו מקפידים לשמור על המאפיינים המקוריים של הטקסט המקורי.
המשך קריאה
תרגום אתרים איכותי, הופך את האתר המתורגם, לאתר שבו הגולשים ירגישו בנוח. התרגום של אתרים ברשת האינטרנט, מאפשר לפנות לקהל חדש, שדובר שפה אחרת. תרגומו של אתר אינטרנט, מאפשר לפנות לקהלים חדשים וגדולים.
המשך קריאה
יתרון נוסף ואולי המשמעותי ביותר הינו יתרון היעילות, שיחת טלפון עם ידיים משוחררות שיכולות באותו הזמן לכתוב, לשלוח מיילים, לשלוח פקסים, להעביר משהו מקום למקום וכדומה היא שיחה פרודוקטיבית יותר וזורמת הרבה יותר
המשך קריאה
יש לכם עסק או שאתם רוצים להציג את התוכן השיווקי שלכם ברמה גבוהה. לפיכך, אתם מעוניינים לבנות אתר אינטרנט. כן זו דרך מעולה לעשות זו, במאמר זה נלמד איזה חברות בניית אתרים קיימות, מה הן מציעות, איזה סוגים אתרים יש וכמה זה עולה. עוד נלמד, מה הדרך הכי טובה לקדם עסק ולמנף את הצלחתו ברשת. מוכנים?
המשך קריאה
תכנת האקסל פופולארית מאוד ושימושית כיום בכמה עשרות אלפי בתי עסק בישראל ומיליוני עסקים ברחבי העולם. אין זה משנה אם מדובר בעסק קטן, בעסק של אדם אחד או בחברה גדולה. לימוד אקסל הנו קריטי לבעל העסק מכיוון שישנם שימושים רבים בתוכנה שעושים את החיים של בעלי העסק לקלים, יעילים ונעימים יותר.
המשך קריאה
עיצוב אתרים רספונסטיבי, או במילים פשוטות יותר, אתר המותאם לכלל מכשירים הסמארטפון והאנדרואיד, הוא אתר קיים המקבל תוספת המתאימה אותו ואת מבנהו למכשירים הסלולאריים החכמים – מאיפה התעורר הצורך וכיצד הוא מהווה יתרון לצורך השיווקי בעת בניית או שדרוג אתר האינטרנט.    
המשך קריאה
אין סיבה שתוציא עכשיו אלפי שקלים ותתחיל לבנות לעצמך אתר איכותי ומקצועי לעסק אם אינך זקוק לאתר. כן, אתה קורא נכון – לעיתים אין כל צורך לבנות אתר לעסק ולפעמים אפשר להסתפק באלטרנטיבות שיהיו טובות יותר לך ולעסק שלך הן מבחינה כלכלית וחשוב מכך – מבחינה מקצועית. במאמר הנ"ל נבחן איתך מתי רצוי שתרחיב את העסק שלך ותבנה לו אתר ומתי, אפשר פשוט לחכות עם זה.
המשך קריאה
עזוב סיסמאות שיווקיות, אלו לא באמת עושים עלינו רושם ובאמת שלא גורמים לאף אחד מאיתנו להשתכנע ולכן חשוב לנו לציין בפנייך, באמת ובתמים, למה קידום אתרים מקצועי ונכון יכול לקדם אותך, יכול לקדם את העסק שלך ובסופו של יום – לשפר לך את יחסי ההמרה ואת הרווחים של העסק שלך. מוכן? יצאנו לדרך.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 135 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה