שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

האינטרנט ככלי ליצירת רווחים והכנסה נוספת


יוסף נפקר

גלה איך לעבוד מהבית ולהרוויח כסף

 
 

ייתכן מאוד שכבר שמעת שאנשים מרוויחים כסף מתוכנית הפרסום של גוגל, אנשים רגילים, לא גאוני מחשבים, לא משוררים ולא סופרים, אבל אנשים שיש להם מה להגיד, וליתר דיוק מה לכתוב. האנשים הללו עושים שימוש בפלטפורמות הקיימות ברשת האינטרנט על מנת לפרסם את המאמרים שלהם ואת הפוסטים שלהם, וזוכים להכנסות. כל זאת מהבית בשיא הנוחות. הם יכולים בכל רגע לעשות הפסקה, בכל רגע הם יכולים להחליט שעכשיו הם יוצאים למנוחה, או להכין לעצמםקפה. גוגל אדסנס היא דרך טובה מאוד עבור מי שרוצה בהכנסה נוספת או הכנסה פסיבית. זוהי דרך נפלאה להפוך את הכתיבה שלך לכסף ממשי.

איך אתה יכול להתחיל להרוויח כסף מאדסנס תוך פרק זמן קצר יחסית? תתחיל בכתיבת מאמרים בעלי ערך, אבל כאשר אתה כותב תחשוב על מילות המפתח שניתן לשלב במאמר. יש אנשים שהכתיבה קלה מאוד עבורם, הם פשוט מתחילים לכתוב וזה זורם להם כמו מים שזורמים בנחל גועש. מצד שני יש אנשים שמתקשים לכתוב אפילו פסקה אחת. תתחיל בכתיבת תכנים מקוריים עשירים במילות מפתח בנושא פופולרי. הצב מודעה אחת במקום בולט מעל התוכן עצמו, כך שכאשר הגולש יגיע לאתר שלך או לבלוג שלך, זה  יהיה הדבר הראשון שהוא ייראה אפילו עוד לפני שייחשף לתוכן עצמו. מכיוון שבתכנית גוגל אדסנס אתה מרוויח יותר כאשר יותר אנשים מקליקים על המודעות הרי שאתה צריך כל הזמן לחפש דרכים לגרום לאנשים לשים לב למודעות.

כאשר אתה מבין לאן הרוח נושבת, מהם הטרנדים החמים ועל מה מדברים עכשיו, אתה יכול ליצור עמודי תוכן חדשים ואטרקטיביים, כאלה שימשכו מאות גולשים מדי יום. במקרים מסוימים אף אלפי גולשים מדי יום. יש אנשים שאינם כותבים תכנים בעצמם ובכל זאת מצליחים לחולל הכנסות של אלפי דולרים מדי חודש. איך האנשים הללו עושים את זה, איך הם מצליחים להרוויח כסף בשעה שאינם כותבים מילה אחת בעצמם? התשובה פשוטה בתכלית. הם מניחים לאנשים אחרים לכתוב עבורם, לעתים בתמורה לתשלום נמוך ולעתים אף בהתנדבות, ומפרסמים את התכנים, משלבים את הפרסומות ועושים כסף. סוד ההצלחה של גוגל אדסנס הוא בתוכן הממוקד. המודעות המופיעות בעמוד לעולם יהיו קשורות לתוכן הכתוב. כיום זה כבר ידוע שבשיטה זו ניתן ליצור הכנסות נאות ביותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה