שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

הוספת כותרות Expires


cohen arik

כהן אריק

 
 

הפחת העומס על השרת

הגדל את זמן הטעינה של הדף, מה הם כותרות פגות תוקף? כותרת פג תוקף מעדכנת את הדפדפן אם הם צריכים לבקש קובץ מסוים מהשרת או אם הם צריכים למשוך אותו מזיכרון המטמון של הדפדפן. כל הרעיון מאחורי Expiresכותרות היא לצמצם את מספר הפעמים שקובץ מורד מהשרת ולאפשר לדפדפן להשתמש בגרסה קודמת של קובץ שכבר נשמר במחשב. פעולה זו מפחיתה את מספר בקשות HTTPעבור השרת כאשר מישהו חוזר לאתר שלך, מכיוון שאתה יכול לעשות שימוש חוזר בגרסת ההורדה הקודמת של אותו קובץ. דפי אינטרנט ממשיכים לגדול במורכבות עם קבצים רבים להוריד בכל דף,  HTML, CSS, JavaScripts, גרפיקה, תמונות, קבצי PDFואפילו יישומים ולפעמים עד יותר מ 25 פריטים לדף. כאשר אתה מבקר באתר בפעם הראשונה בדפדפן שלך, כל הקבצים האלה מתבקשים מהשרת. כל בקשה דורשת זמן טעינה נוסף. על ידי שימוש חוזר בגרסאות המאוחסנות של קבצים אלה ועל ביקורים חוזרים באתר, אתה יכול לצמצם את מספר הפניות לשרת ולהקטין את הזמן שבו דף האינטרנט יטען. זמני הטעינה המהירים משמעם גלישה מהנה!

כיצד פועלות כותרותExpires ?

כותרותExpires  מעדכנות את דפדפן האינטרנט כמה זמן לאחסן קובץ במטמון. שמירת הקבצים בקובץ המטמון של המחשב פירושה ביקורים עתידיים בדף זה, הדפדפן לא יצטרך להוריד את הקובץ שוב. הערה, כותרותExpires לא משפרות את מהירות הדף עבור ביקור הראשון, אתה צריך להוריד את הקבצים לפחות פעם אחת כדי להפנות אותם שוב, מצוין לביצוע בקידום אתרים אורגני. אבל עבור מבקרים חוזרים, זמני טעינת הדף יהיו מהירים יותר. כותרותExpires ניתן להגדיר על סוגי קבצים או קבצים ספציפיים. כאשר הדפדפן מגיע לאתר האינטרנט הוא יכול לראות מתי הייתה הפעם האחרונה שהוא הוריד את סוגי קבצים הספציפיים. אם זה היה לאחרונה הוא יעלה אותם מהמטמון, אם לא ביקרת באתר בזמן זה יהיה להוריד את הגרסה החדשה ביותר משרת האינטרנט. אם הקובץ חסר בקובץ המטמון הוא יוריד מהשרת. עבור פריטים שמשתנים רק לעתים נדירות באתר שלך, כגון הלוגו או הסמל המועדפים שלך, תוכל להגדיר את התפוגה של התמונות לזמן ארוך יותר. עבור פריטים שנוטים להשתנות לעתים קרובות יותר, תוכל לקצר את הזמן. שוב אתה יכול לעשות את זה על בסיס קובץ או סוג הקובץ.

כיצד להוסיף פג כותרותExpires . קובץ htaccess

ראשית, עליך להחליט אילו קבצים אתה מעדכן לעתים קרובות ואילו סוגי קבצים לא מעודכנים לעתים קרובות. להלן רשימה נפוצה של סוגי קבצים הכלולים: תמונות: jpg, jpeg, gif, png, favicon / ico, JavaScript, css, PDF, קבצי פלאש.

עבור על סוגי קבצים אלה וחשוב כמה פעמים אתה משנה כל אחד. בדרך כלל תמונות אינן משתנות לעתים קרובות מדי זכור כי אנו מדברים על תמונות קיימות אשר כמעט אף פעם לא השתנה, JavaScriptמשתנה מדי פעם ו- CSSהשתנה בתדירות הגבוהה ביותר. כותרותExpires מוגדרות בקובץ .htaccessעבור אתרי וורדפרס. זהו קובץ מוסתר, לעתים קרובות זה דורש להיכנס לתכנות האתר שלך (באמצעות FTP). לפני שתעשה משהו, גבה קובץ זה לפני שתשנה דבר. ראשית, אפשר תפוגת קבצים. לאחר מכן הוסף קווים ספציפיים כדי להפוך קבצים ספציפיים וסוגי קבצים לכותרותExpires . עכשיו חזור ושנה את התאריכים כדי לשקף את הזמנים המתאימים ביותר לאתר שלך. לבסוף, קבע זמן תפוגה המוגדר כברירת מחדל עבור קבצים שאינם מציינים. הקפד לשמור את השינויים ולהעלות את הגרסה החדשה של קובץ ה- htaccess. סיימת לבצע מיטוב קידום אתרים ברשת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה