שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

הורדה מיוטיוב , הורדת שירים מיוטיוב דרך האינטרנט


גולוב בגה

בברכה , 

גולוב בגץ' סטודנט שנה שנייה מדעי המחשב

הורדה מיוטיוב | הורדת שירים מיוטיוב

 
 

אם אתה לא גר במערה חשוכה מתחת לאדמה סביר להניח שאתה מכיר את יוטיוב . האתר שנוסד בשנת 2005 ונרכש ע"י גוגל בשנת 2007 חולל מהפכה בעולם המדיה . בזכות האתר אתה יכול כעת ליצור סרטון ולהראות אותו לעולם כולו ובכך להעביר מסר אישי או פניה אליה יכולים להיחשף מיליונים . לא רק זאת , אלא שביוטיוב תוכל לצפות ולהאזין למיליוני שירים אותם אתה אוהב והעיקר – הכול בחינם ! כיום כל אמן שמכבד את עצמו מעלה את שיריו ליוטיוב כך שאם תחפשו שיר סיכויים אפסיים שלא תמצאו אותו .

אך חיסרון יחיד יש בגוגל והוא שאין אפשרות להוריד את השיר \ סרטון שאתה כל כך אוהב למחשב האישי , ותחויב בחיבור לאינטרנט על מנת לצפות בסרטון . מבאס אה ? אז זהו שכבר לא ! כאן בדיוק נכנס לפעולה אתר ההורדה מיוטיוב שמאפשר לך הורדת שירים מיוטיוב . אך לא רק שירים , אלא גם סרטונים ! האתר כל כך פשוט ונוח לתפעול כך שכל אחד יכול להוריד את מבוקשו בעזרת לחיצות בודדות בעכבר המחשב .

אתרי ההורדה מיוטיוב הם המצאה גאונית . בתחילת הדרך היו אלו התוכנות שאותן אתה צריך להוריד ורק אז , אחרי תהליך הורדה והתקנה מייגע יכולת להוריד מיוטיוב . אלא שהאתרים לא מחייבים בהורדה והתקנה , פשוט נכנסים לאתר , מעתיקים אליו את הכתובת מיוטיוב ומקבלים לינק להורדת הסרטון . יתר על כך , בשביל לייעל את פעולת ההורדה מיוטיוב של המשתמש אתר Youtube2File  מציע המרה למגוון פורמטים בהם : MP3,ACC,AVI,WMV,GP3ו- MP4, והכול כמו שכבר ציינו בלחיצת כפתור פשוטה . נוסף לזאת , האתר YouTube2File   מאפשר להוריד בשלוש שפות שונות – עברית, אנגלית ורוסית .


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה