שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> טכנולוגיה -> אינטרנט ומחשב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אינטרנט ומחשב
 

הקמת אתרים באיכות גבוהה רצוי להשאיר למקצוענים


daniel
 
 

 

עיצוב נהיה למעשה חלק בלתי ניתן להפרדה מהחיים שלנו. החל מאריזות המוצרים שאנחנו רוכשים בסופר ועד אולמות וגני האירועים שבהם אנחנו חוגגים בדרך כלל את השמחות בחיים, השפעת העיצוב מורגשת על כולנו בכול רגע ורגע. עיצוב אתרים, עיצוב גרפי, עיצוב טקסטיל, אדריכלות, עיצוב של פנים הדירה, עיצוב סביבתי- העיצוב נקשר בדרך כלל עם תחומים ושדות רבים.

 

אתרי האינטרנט טובים למספר דברים שונים זה מזה וכול אתר אינטרנט נותן מענה ויחס שונה תוך הסתמכות על צרכיו של הלקוח. כך לדוגמא כשמדובר בעבודה של הקמת אתרים בשביל חברה או עסק, תפקיד האתר הוא להביא קליינטים פוטנציאליים, לפרסם ולשווק מוצרים שונים, להעניק לחברה או לעסק תדמית מסוימת וכןלהעביר למבקרים באתר באתר את חזונה של החברה.

 

כשעסקינן בעמותה או בארגונים חוץ-ממשלתיים, מטרתו העיקרית של האתר היא "לשווק" ולהפיץ את רעיונותיהם ואת הערכים שלהם של העמותה או של הארגון, לגייס כסף, פעילים ואף מתנדבים ולהעביר את המסר העיקרי העומד בבסיס פעילותם.

 

לעומת זאת כשעסקינן בחברי כנסת, בניית אתרים אינטרנטיים והתפעול שלהם יכולה לשמש בכדי להצהיר על עמדות ולהביא תומכים, ליצירת קשר ישיר ואישי באופן קבוע עם קהל הבוחרים וכן כדי להביא למודעות הציבור הרחב על דבר פעילותו של הפוליטיקאי תוך קומבינציה של תכנים העוסקים בפעילות זו.

 

האתרים ברשת אפוא עונים על מגוון רחב של צרכים שונים ויש להם שימושים שונים מצד מפעיליהם. שתי הדרכים המרכזיות להקים אתרי אינטרנט הינו פנייה יזומה לחברות המתמחות בתחום של קידום אתרים באינטרנט או בניית אתר ברשת באופן עצמאי על ידי סוגים שונים של מערכות/תוכנות, שהשימוש בהרבה מהן הוא חופשי ובחינם. לכול אחת ואחת מהשיטות הפלוסים והמינוסים שלה, ברם ראוי לציין כי כיום רוב מהגופים המבקשים לתפעל אתר אינטרנט, בוחרים באלטרנטיבה שהוזכרה ראשונה, והיא פנייה לחברות העוסקות בתחום של עיצוב אתרים.

 

לחברות אלו הנסיון והידע ההכרחיים לשם הקמתם של האתרים, ובנוסף גם הכלים הטכנולוגיים שמתאימים זה לזה והמתכנתים בעלי המיומנויות שצריך לכך. לכן, ביכולתן של חברות אלה לסגל את בניית האתר לצרכים של הלקוח כמו כפפה שמותאמת במאה אחוז לגודל של הכף יד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה